خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » مدیرعامل پتروشیمی غدیر: قادر به تولید PVC بیش از ظرفیت اسمی هستیم

مدیرعامل پتروشیمی غدیر: قادر به تولید PVC بیش از ظرفیت اسمی هستیم

مدیرعامل پتروشیمی غدیر: قادر به تولید PVC بیش از ظرفیت اسمی هستیم

|مدیرعامل پتروشیمی غدیر: قادر به تولید PVC بیش از ظرفیت اسمی هستیم از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: پنجشنبه ۹۸/۱۲/۱ نشست تجلیل از مشتریان پتروشیمی غدیر برگزار گردید.

به به گفته روابط عمومی پتروشیمی غدیر؛ آن نشست به منظور تجلیل از مشتریان و همچنین گفت و همچنین گو در مورد ی معظلات و مسائل و مشکلات حوزه ی پتروشیمی و همچنین محصولات آن هم با حضور تعدادی از مشتریان محصولات پتروشیمی غدیر از نقاط متنوع و گوناگون و مختلف کشور، مدیرعامل و همچنین مدیران آن شرکت در سالن اجتماعات برگزار گردید.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر در آن دیدار ضمن خوشآمدگویی به مهمانان و همچنین معرفی پتروشیمی غدیر، اظهار کرد: از دیدار تو که قهرمانان عرصه ی تولید ملی در حوزه ی PVC هستید خوشحالیم و همچنین باعث افتخار ماست که میزبان تو عزیزان هستیم.

وحید نام نیک افزود: امیدوارم با نمایش آن نشست‌های مشترک، بیش از قبل به یک تعامل خوب با صنایع پایین دست در حوزه PVC برسیم.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر، اذعان نمود: با توجه به تحریم ها و همچنین عدم حضور لایسنسور جهت پیاده سازی و راه اندازی، با همت مهندسین و متخصصین جوون پتروشیمی غدیر کل سیستم را پیاده سازی و راه اندازی کردیم. در حال حاضر نیز با ظرفیت اکثرا و بیشتر از ظرفیت طراحی و همچنین اسمی در واحد pvc در سرویس هستیم و همچنین در صورتی که مشکلاتی مثل معظلات و مسائل و مشکلات خوراک و همچنین مباحثی از آن دست نباشد، می‌توانیم اکثرا و بیشتر از ظرفیت اسمی، تولید نماییم.

در جلسه ای نیز که اخیرا فعالان حوزه پتروشیمی با ریاست جمهوری داشتند ایشان از مدیران و همچنین مهندسین و متخصصین صنعت پتروشیمی به عنوان سربازان جنگ اقتصادی نام برده و همچنین اذعان نمود پتروشیمی ها با تمام تحریم هایی که داشتند به خوبی عمل کردند.

نام نیک خطاب به میهمانان حاضر در آن نشست، گفت: تو هم به عنوان صنایع پایین دستی، دست به کار بزرگی زده اید، زیرا هم در قسمت و بخش تولید و همچنین هم صادرات محصولات، بخوبی عمل کرده اید.

در ادامه ی آن نشست، مشتریان غدیر، نقطه نظرات خود را در خصوص مباحث مرتبط با تولید و همچنین فروش مطرح نمودند.

در پایان نیز مهمانان به همراه مدیران  از قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف شرکت بازدید کردند.

نوشته مدیرعامل پتروشیمی غدیر: قادر به تولید PVC بیش از ظرفیت اسمی هستیم اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

مدیرعامل پتروشیمی غدیر: قادر به تولید PVC بیش از ظرفیت اسمی هستیم در تاریخ ۲۲ February 2020 | 2:13 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...