خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » نمایش گردهمایی رزمندگان و همچنین خانواده شهدای بندرماهشهر به میزبانی پتروشیمی امیرکبیر

نمایش گردهمایی رزمندگان و همچنین خانواده شهدای بندرماهشهر به میزبانی پتروشیمی امیرکبیر

نمایش گردهمایی رزمندگان و همچنین خانواده شهدای بندرماهشهر به میزبانی پتروشیمی امیرکبیر

|نمایش گردهمایی رزمندگان و همچنین خانواده شهدای بندرماهشهر به میزبانی پتروشیمی امیرکبیر از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه تبریک و مبارک فجر با نمایش نشست رزمندگان و همچنین خانواده شهدا و همچنین ایثارگران در پتروشیمی امیرکبیر طی آئینی با حضور سردار عبدالرضا قاسمی زاده، سردار بختیاروند، آقای حسینی ریاست بنیاد شهید و همچنین ایثارگران شهرستان بندرماهشهر و همچنین مدیران آن شرکت از ۱۰خانواده شهدا و همچنین ایثارگران شهرستان بندرماهشهر و همچنین مادر شهید بهنام محمدی شهید ۱۳ ساله ماهشهری تجلیل شد، همچنین در آن مراسم از جلد اول کتاب سرافزاران ابدی که شامل زندگینامه، خاطرات و همچنین عکس های شهدای بندرماهشهر می باشد، رونمایی شد.

در ابتدای مراسم مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر و همچنین فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت ضمن خوش آمدگویی به ایراد سخنانی در ارتباط و رابطه با جایگاه و همچنین منزلت خانواده شهدا و همچنین ایثارگر و همچنین لزوم زنده نگاه داشتن یاد و همچنین خاطره آن عزیزان، پرداختند.
خاطره گویی آقای ابراهیمی رزمنده هشت سال شمسی دفاع مقدس ماهشهری و همچنین تجلیل از ۴ فرد یا شخص از کارکنان هنرمند (حبیب رحیمی، امید اختری، محمدعلی الویان و همچنین عباس عساکره) که تمثالی از شهید سردار سلیمانی را در ورودی مجتمع به تصویر کشیدند، از دیگر قسمت و بخش های آن برنامه جذاب و جالب و خوب بود.
با شهادت سردار سلیمانی هنگامه عجیبی در دنیا رخ داد
سردار عبدالرضا قاسمی زاده در آن گردهمایی به میزبانی پتروشیمی امیرکبیر اظهار کرد: حضور ۲۵ میلیون نفری شهروندان و مردم شهر در مراسم  تشیع سردار سلیمانی امری غیرعادی می باشد، با آن وجود به روش قطع امام و پیشوا زمان بر پیکر سردار گریسته می باشد‌ که اینچنین باشکوه شهروندان و مردم شهر حضور پیدا کردند، در گام دوم انقلاب با خونی که ریخته شد هنگامه عجیبی در دنیا رخ داد، در صورتی که اراده شهروندان و مردم شهر در مسیر اراده خداوند متعال قرار گیرد همه چیز میسر خواهد شد.
او همچنین افزود: گام دوم انقلاب اسلامی ما که یه گام موثر و همچنین حماسه آفرینی می باشد، به جهت آنکه  با شجاعت توامان بود، به وقوع پیوست، در واقع در آن گام معجزه قرن رخ داده می باشد که ان شالله در گام دوم با یاری خداوند منان، قدم های بزرگتری برداشته می شود چرا که دیدیم چگونه خون شهید سردار سلیمانی جهت دشمنان ما کفایت کرد.
سردار قاسم زاده با گفتن آنکه به لطف خون شهدای ما، آمریکایی ها خوار و همچنین ذلیل شدند عنوان کرد: به روش مثال هنگام و زمانی که ناو آمریکایی به سمت کشوری می آید، آن هم حکومت کارش تمام می باشد ولی باید توجه داشت شاهد بودیم که چگونه عکس آن موضوع جهت کشور ما اتفاق افتاد، از آن رو به شکرانه آن نعمت خداوند تبارک و تعالی، به لطف خداوند تبارک و تعالی و همچنین به اقتدار و قدرت بازوان تو رزمندگان و همچنین دلاورمردان با اقتدار و قدرت به مسیر خود ادامه می دهد.
یادگار هشت سال شمسی دفاع مقدس در پایان با گفتن خاطرات از دوران هشت سال شمسی دفاع مقدس اظهار کرد: آن دست غیب خداوند می باشد، بایستی و حتما باور ما اکثرا و بیشتر از آن می شود، آن انقلاب انفجار نور بود، پیروزی هایی که خداوند با دست خود رقم زد.
پتروشیمی امیرکبیر در زنده نگاه داشتن یاد و همچنین خاطره شهدا و همچنین ایثارگران به خوبی ایفای نقش کرده می باشد
سردار سیف الله بختیاروند در ادامه آن برنامه جذاب و جالب و خوب عنوان کرد: در صورتی که انقلاب نبود، معلوم نبود چه سرنوشتی در انتظار ما بود، جایگاه و همچنین منزلت زنده نگاه داشتن یاد و همچنین خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست که الحمدالله در شهرستان بندرماهشهر به خوبی به آن هم پرداخته شد.
او همچنین افزود: درسال جاری به یاری خداوند و همچنین حمایت مدیریت محترم پتروشیمی امیرکبیر موفق به چاپ جلد اول زندگینامه شهدای هشت سال شمسی دفاع مقدس شهرستان بنرماهشهر از حرف الف تا سین شدیم که در سال شمسی پیش رو جلد دوم آن کتاب نیز از حروف سین تا حرف آخر نیز به چاپ خواهد رسید.
رزمنده هشت سال شمسی دفاع مقدس در ادامه به دیگر اقدامات انجام شده جهت زنده نگاه داشتن یاد و همچنین خاطره شهدا اشاره کرد و همچنین گفت: وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید شهدای استان خوزستان نیز به زودی رونمایی خواهد شد که در آن هم تمامی اطلاعات شهدا درج خواهد شد، گام بعدی چاپ کتاب نقش بندرماهشهر در هشت سال شمسی دفاع مقدس می باشد که در سال شمسی بعدی به یاری خداوند به چاپ خواهد رسید.
سردار بختیار وند در پایان عنوان کرد:  مجموعه پتروشیمی امیرکبیر و همچنین غلامپور حمایت های بسیاری جهت زنده نگاه داشتن یاد شهدا به ویژه چاپ کتاب در آن باره داشتند  و همچنین به خوبی به ایفای نقش پرداخته اند که صمیمانه قدردانی می می شود.

نوشته نمایش گردهمایی رزمندگان و همچنین خانواده شهدای بندرماهشهر به میزبانی پتروشیمی امیرکبیر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

نمایش گردهمایی رزمندگان و همچنین خانواده شهدای بندرماهشهر به میزبانی پتروشیمی امیرکبیر در تاریخ ۷ February 2020 | 1:14 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...