خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » ۱۲ مصدوم در حادثه اتوبوس کارکنان شرکت نفت و همچنین گاز گچساران

۱۲ مصدوم در حادثه اتوبوس کارکنان شرکت نفت و همچنین گاز گچساران

۱۲ مصدوم در حادثه اتوبوس کارکنان شرکت نفت و همچنین گاز گچساران

|۱۲ مصدوم در حادثه اتوبوس کارکنان شرکت نفت و همچنین گاز گچساران از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: ریاست مرکز مدیریت حوادث و همچنین فوریت های علم پزشکی جدید کهگیلویه و همچنین بویراحمد از برخورد یک دستگاه اتوبوس کارکنان شرکت نفت گچساران با یک دستگاه کامیون تانکر خبر داد.

محسن جلیل افزود: ساعت ۱۴ و همچنین ۴۵ دقیقه امروز شنبه دهم اسفند ماه یک دستگاه اتوبوس حامل کارکنان شرکت نفت گچساران با یک دستگاه تانکر در جاده “پازنان به زیدون” از روبرو با هم برخورد کردند که ۱۲نفر مصدوم برجای گذاشت.

او همچنین اظهار کرد: بعد از اعلام حادثه، پرسنل اورژانس جاده‌ای به محل اعزام و همچنین بعد از انجام اقدامات ابتدایی و اولیه، مصدومان با یک بالگرد اورژانس، ۵ دستگاه آمبولانس اورژانس و همچنین ۵ دستگاه امبولانس شرکت نفت به بیمارستان شهید رجائی گچساران انتقال داده شدند.

ریاست مرکز مدیریت حوادث و همچنین فوریت های علم پزشکی جدید کهگیلویه و همچنین بویراحمد گفتن کرد: علت حادثه در حال بررسی کردن می باشد و همچنین اوضاع مصدومان رضایت قسمت و بخش نقل از شده می باشد.

نوشته ۱۲ مصدوم در حادثه اتوبوس کارکنان شرکت نفت و همچنین گاز گچساران اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

۱۲ مصدوم در حادثه اتوبوس کارکنان شرکت نفت و همچنین گاز گچساران در تاریخ ۲۹ February 2020 | 7:05 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...