خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » ضدعفونی هر روزه معابر و همچنین سطوح شهری بندرماهشهر و همچنین بندرامام توسط پتروشیمی امیرکبیر تا اعلام اوضاع عادی

ضدعفونی هر روزه معابر و همچنین سطوح شهری بندرماهشهر و همچنین بندرامام توسط پتروشیمی امیرکبیر تا اعلام اوضاع عادی

ضدعفونی هر روزه معابر و همچنین سطوح شهری بندرماهشهر و همچنین بندرامام توسط پتروشیمی امیرکبیر تا اعلام اوضاع عادی

|ضدعفونی هر روزه معابر و همچنین سطوح شهری بندرماهشهر و همچنین بندرامام توسط پتروشیمی امیرکبیر تا اعلام اوضاع عادی از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: آن شرکت به دنبال تاکید مدیرعامل و همچنین تصویب هیئت مدیره محترم با بسیج تمامی امکانات قوه انسانی و همچنین تجهیزات خود در همکاری با مدیریت شهری جهت مقابله با کرونا ویروس در شهرستان بندرماهشهر پای کار آمده می باشد.

مدیران و همچنین کارکنان پتروشیمی امیرکبیر با هماهنگی قبلی انجام شده با شبکه بهداشت و همچنین درمان شهرستان بندرماهشهر و همچنین مشخص کردن نقاط آسب پذیر؛ هر روز خدا اقدام به عملیات ضدعفونی و همچنین گندزدایی کرده می باشد.

کارکنان آن شرکت همچنین و علاوه بر اهدای چند صدلیتر مواد ضدعفونی و همچنین اقلام بهداشتی به مرکز بهداشت شهرستان، هر روز با حضور در منطقه ها و مناطق محروم شهرستان و همچنین شهرک های حاشیه ای جهت کنترل بحران کرونا ویروس اهتمام ورزیده اند.

آن تلاش ها حتی در روزهای تعطیل پنج شنبه و همچنین جمعه نیز ادامه داشته و همچنین در ۲ روز قبل کار ضدعفونی معابرشهری و همچنین امکان عمومی شهرستان چمران شامل قوه انتظامی، پایگاه مقاومت بسیج؛ پایگاه سپاه پاسداران، حسینیه و همچنین مسجد چمران؛ مسجد جامع؛ دبستان و همچنین دبیرستان، منازل جراحی و همچنین منازل هزار واحدی  و همچنین همچنین بعضی از روستاهای شهرستان چمران را به صورت داوطلبانه به انجام رساندند.

در طول ایام هفته قبل نیز، مناطقی شامل شهرک مدنی، شهرک رجایی، نقاطی از مرکز بندرماهشهر و همچنین بندرامام نیز به روش کامل توسط پتروشیمی امیرکبیر ضدعفونی شده می باشد که خوشبختانه با خرسندی شهروندان همراه بوده می باشد.

با حمایت های مدیرعامل محترم و همچنین افراد هیئت مدیره محترم، آن شرکت تا کنترل کامل بحران کرونا ویروس با تامین اقلام بهداشتی در اسرع وقت؛ در کنار شهروندان جهت عمل به تعهدات فرهنگی و اجتماعی خود خواهد بود.

عملیات ضدعفونی سطح شهرستان چمران

عملیات ضدعفونی سطح شهرستان چمران.

عملیات ضدعفونی سطح شهرستان چمران

نوشته ضدعفونی هر روزه معابر و همچنین سطوح شهری بندرماهشهر و همچنین بندرامام توسط پتروشیمی امیرکبیر تا اعلام اوضاع عادی اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

ضدعفونی هر روزه معابر و همچنین سطوح شهری بندرماهشهر و همچنین بندرامام توسط پتروشیمی امیرکبیر تا اعلام اوضاع عادی در تاریخ ۷ March 2020 | 8:25 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...