خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » قهرمان جام جهانی وزنه برداری، مدال های بین المللی خود را به شرکت پتروشیمی امیرکبیر اهدا کرد

قهرمان جام جهانی وزنه برداری، مدال های بین المللی خود را به شرکت پتروشیمی امیرکبیر اهدا کرد

قهرمان جام جهانی وزنه برداری، مدال های بین المللی خود را به شرکت پتروشیمی امیرکبیر اهدا کرد

|قهرمان جام جهانی وزنه برداری، مدال های بین المللی خود را به شرکت پتروشیمی امیرکبیر اهدا کرد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیرکبیر، عبدالکریم پورکیان بررسی کننده و پروهشگر، نویسنده، قهرمان پرسابقه تیم ملی وزنه برداری و همچنین قهرمان قاره آسیا و همچنین جام جهانی با نشر پیامی از اهدای مدال های قهرمانی خود به مدیرعامل و همچنین افراد هیئت مدیره آن شرکت خبر داد.

آن قهرمان کشورمان با نشر پیامی ضمن قدردانی از زحمات مجموعه پتروشیمی امیرکبیر در مقابله با کروناویروس، مدال های بین المللی خود را به مدیرعامل و همچنین افراد هیئت مدیره آن شرکت تقدیم کرد.

او همچنین در آن پیام مدیریت جهادی آنان را در تامین سلامت فرهنگی و اجتماعی و همچنین بهداشت عمومی و همچنین طب کار بواسطه فعالیت گسترده در ویروس زدایی شهرستان بندرماهشهر که موجب اشتغال پایدار و همچنین با هدف ریشه کنی کرونا و همچنین تضمین سلامتی عموم شهروندان پرسنل خدوم و همچنین بطریق اولی آحاد شهروندان و مردم شهر شریف ولایتمدار ایران می باشد را مجاهده ماندگار خوانده و همچنین اعلام کرد: به عنوان عضوی کوچک از جامعه اسپورت و ورزشی ایران از درگاه حضرت نامحدود آگاه مهربان  موفقیت روز افزون آنان را مسئلت می نمایم.

او اعلام داشت کلیه مدال های قهرمانی و همچنین بین المللی ام را به زحمت کشان آن عرصه در پتروشیمی امیر کبیر تقدیم می دارم.

گفتنی می باشد، شرکت پتروشیمی امیرکبیر طی این روزها با انجام اقداماتی جهت مقابله با شیوع بیماری کروناویروس در سطح مجتمع و همچنین شهرستان بندرماهشهر عزم جدی داشته می باشد و همچنین تلاش های شبانه روزی خود را تا اعلام اوضاع عادی ادامه خواهد داد.

نوشته قهرمان جام جهانی وزنه برداری، مدال های بین المللی خود را به شرکت پتروشیمی امیرکبیر اهدا کرد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

قهرمان جام جهانی وزنه برداری، مدال های بین المللی خود را به شرکت پتروشیمی امیرکبیر اهدا کرد در تاریخ ۱۷ March 2020 | 12:56 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...