خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » خدمت ادامه دارد؛ امیدواریم در سال شمسی جدید امکان جدب مجدد اشخاص جویای کار فراهم می شود

خدمت ادامه دارد؛ امیدواریم در سال شمسی جدید امکان جدب مجدد اشخاص جویای کار فراهم می شود

خدمت ادامه دارد؛ امیدواریم در سال شمسی جدید امکان جدب مجدد اشخاص جویای کار فراهم می شود

|خدمت ادامه دارد؛ امیدواریم در سال شمسی جدید امکان جدب مجدد اشخاص جویای کار فراهم می شود از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: هیات مدیره شرکت پتروشمی امیر کبیر مقارن با حلول سال شمسی نو،با صدور پیامی ضمن گرامی داشتن شهادت امام و پیشوا موسی کاظم علیه السلام و همچنین آروزی سالی توام با صحت و همچنین سلامت جهت همه شهروندان و مردم شهر ایران اعلام کرد سرویس ها و خدمات خود را به شهروندان و مردم شهر شهرستان بندر ماهشهر و همچنین بندر امام و پیشوا خمینی تا شکست کرونا ادامه خواهد داد. متن کامل آن پیام به آن شرح می باشد:

به نام برانگیزاننده زمین,به نام رویاننده سبزه از خاک سرد و همچنین به نام خدایی که بعد از روزهای سخت سالی که رفت,با آمدن بهارش به ما امید زندگی میدهد و همچنین نوید روزهای روشن.

یادمان نرود که ما مردمان روزهای سختیم,روزهای جنگ,روزهای تحریم,روزهای سیل و همچنین زلزله,روزهای همدلی در میان سختی و همچنین روز بغض و همچنین حیرت  از دست دادن سردار  دلها سپهبد شهید سلیمانی. ولی باید توجه داشت به برکت توجهات امام و پیشوا عصر (عج ) روزهای سخت را گذرانده ایم و همچنین  زنده  و همچنین پاینده و همچنین بالنده ایم..

آخرین میراث آن سال شمسی سخت جهت ما  آزمون وفاداری و همچنین وطن دوستی مان در کارزار مبارزه با ویروس کرونا بود و همچنین هنوز هم ادامه خواهد داشت.میراث تلخی که آن هم را با دعاهایمان,با شادی هایمان در میان انبوه دردها,با فداکاری و همچنین از جان گذشتگی کادر علم پزشکی جدید و همچنین با تلاش و همچنین زحمت جهادگونه نیروهای حاضر در خط تولید کشور به ویژه پرسنل  خدوم صنعت پتروشیمی به شیرینی همدلی و همچنین همبستگی تغییر پیدا کردن کردیم.

افتخار داریم اعلام کنیم مجموعه پهناور و بزرگ پتروشیمی امیرکبیر,از روزهای نخست اعلام وارد شدن کرونا به کشور,به مثابه بخشی از بدنه مردمی شهرستان بندرماهشهر ,با هماهنگی دستگاههای ذیربط شهرستان ، تلاش خود را جهت تامین اقلام بهداشتی و همچنین ضدعفونی کردن شهرستان به کار بسته و همچنین تا قطع کامل ویروس نابودگر کرونا  از سطح کشور و همچنین شهرستان بندر ماهشهر به مسیر جهادی خود ادامه خواهد داد.پتروشیمی امیرکبیر در سال شمسی ۱۳۹۸ به رغم وجود همه معظلات و مسائل و مشکلات فوق ، به همت پرسنل زحمتکش و همچنین وفادار خود برترین و همچنین بالاترین مقدار و اندازه و میزان تولید و همچنین فروش را بعنوان رکوردی جدید، از خود باقی نهاد و همچنین با برنامه جذاب و جالب و خوب های از پیش تعریف شده امیدوار می باشد به یاری خداوند منان در سال شمسی جدید به رکوردهای بالاتر دست یابد. در سالی که گذشت ضمن برنامه جذاب و جالب و خوب ای جامع اهتمام مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به رفع بیکاری معمول گردید و همچنین امیدواریم در سال شمسی جدید با اجرای پروژه های تعریف شده امکان جذب مجدد اشخاص جویای کار فراهم می شود.

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد از آن هم دسته از همکاران عزیز نوبتکار که ایثارگرانه در چنین شرایطی هم اکنون و همچنین شبانه روز  با حضور در خط مقدم تولید و همچنین همچنین همکاران خط مقدم  مبارزه  با ویروس کرونا ، مانع از توقف

تولید و همچنین رشد آن ویروس خطرناک شده اند، خالصانه تشکر و همچنین سپاسگزاری نماییم.

اکنون تقارن بهار طبیعت و همچنین شهادت امام و پیشوا موسی کاظم علیه السلام را گرامی داشته و همچنین دست به دامان آن هم امام و پیشوا شریف شده و همچنین از خدایش میخواهیم تا زندگی همه ما ایرانیان را با بهارش پیوندی نو دهد و همچنین  بلای واقع شده  کرونا را از سر شهروندان و مردم شهر شریف ایران  و همچنین همه کره خاکی رفع کند به صحت و همچنین سلامت.

جهت شهروندان و مردم شهر صبور و همچنین زحمتکش شهرستان بندر  ماهشهر و همچنین همه همکاران عزیز و همچنین هم میهنان گرانقدرمان سالی توام با سلامتی و همچنین برکت در سایه همدلی و همچنین وحدت آروزمندیم.

نورزتان خجسته باد.

هیات مدیره شرکت پتروشیمی امیرکبیر

نوشته خدمت ادامه دارد؛ امیدواریم در سال شمسی جدید امکان جدب مجدد اشخاص جویای کار فراهم می شود اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

خدمت ادامه دارد؛ امیدواریم در سال شمسی جدید امکان جدب مجدد اشخاص جویای کار فراهم می شود در تاریخ ۱۹ March 2020 | 9:01 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...