خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » استقرار یک دستگاه کانکس در خروجی شهرستان بندرماهشهر به سمت رامشیر

استقرار یک دستگاه کانکس در خروجی شهرستان بندرماهشهر به سمت رامشیر

استقرار یک دستگاه کانکس در خروجی شهرستان بندرماهشهر به سمت رامشیر

|استقرار یک دستگاه کانکس در خروجی شهرستان بندرماهشهر به سمت رامشیر از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: روز قبل،بیست و همچنین چهارم فروردین با اعلام مستلزم و نیاز از سوی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر،یک دستگاه کانکس به منظور استراخت پرسنل قوه انتظامی در خروجی شهرستان به سمت رامشیر مستقر گردید.

به به گفته روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیر کبیر ،روز قبل با توجه به اعلام مستلزم و نیاز فرماندار شهرستان بندرماهشهر و همچنین لزوم کنترل رفت و همچنین آمدها به شهرستان رامشیر،  یک دستگاه کانکس شش متری جهت استراحت نیروهای انتظامی در خروجی شهرستان بندرماهشهر  به سمت رامشیر از سوی پتروشیمی امیرکبیر مستقر گردید.

 

 با اعلام چند مورد مبتلا به کرونا در شهرستان رامشیر،شرکت پتروشیمی امیرکبیر بلافاصله تیم عملیات ضدعفونی خود را به آن شهرستان اعزام کرد. آن شرکت همچنین جهت تامین رفاه نیروهای انتظامی مستقر در ورودی شهرستان رامشیر که جهت کنترل مسافران حضور پیدا کرده بودند،یک دستگاه کانکس اهدا کرد.

 

با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، شرکت پتروشیمی امیر کبیر در راستای مسئولیت های فرهنگی و اجتماعی و همچنین مصوبات شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه ماهشهر  به تا حال فعالیت های قابل ملاحظه‌ای را انجام داده می باشد.

نوشته استقرار یک دستگاه کانکس در خروجی شهرستان بندرماهشهر به سمت رامشیر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

استقرار یک دستگاه کانکس در خروجی شهرستان بندرماهشهر به سمت رامشیر در تاریخ ۱۳ April 2020 | 5:01 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...