خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » قدردانی امامان جمعه شهرک طالقانی و همچنین شهرک مدنی از مدیر عامل پتروشیمی امیرکبیر

قدردانی امامان جمعه شهرک طالقانی و همچنین شهرک مدنی از مدیر عامل پتروشیمی امیرکبیر

قدردانی امامان جمعه شهرک طالقانی و همچنین شهرک مدنی از مدیر عامل پتروشیمی امیرکبیر

|قدردانی امامان جمعه شهرک طالقانی و همچنین شهرک مدنی از مدیر عامل پتروشیمی امیرکبیر از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir:

امامان جمعه شهرک های طالقانی و همچنین مدنی طی پیام هایی از اقدامات پتروشیمی امیرکبیر در جهت مبارزه با کرونا قدردانی کردند.

 

به نقل از روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر،امام و پیشوا جمعه شهرک طالقانی در پیامی از زحمت های جهادی نیروها و همچنین کادر سلامت و همچنین بهداشت پتروشیمی امیرکبیر با مدیریت دکتر غلامپور قدردانی کرد و همچنین خطاب به او همچنین نوشت:

بنده و همچنین شهروندان و مردم شهر فهیم شهرک طالقانی از زحمات بی دریغ تو در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و همچنین کمک های شایان پتروشیمی امیرکبیر از منطقه ها و مناطق کم برخوردار کمال تشکر و همچنین قدردانی را مینماییم.

سید سلمان هاشمی امام و پیشوا جمعه شهرک طالقانی که خود مسول قرارگاه جهادی پدافند زیستی آن هم شهرک را بعهده دارد از آن هم روزهای آغازین در میدان مبارزه با ویروس کرونا با کمک‌آن شرکت و همچنین نیروهای جهادی خود بصورت میدانی پیگیر معظلات و مسائل و مشکلات شهرستان خویش بود.

امام و پیشوا جمعه شهرک مدنی حسین لفته پور هم در پیامی که در آن هم از جهاد و همچنین خدمت به شهروندان و مردم شهر در نظام جمهوری اسلامی بعنوان پیشرفت های والا یاد کرد از دکتر غلامپور تشکر کرد.

شرکت پتروشیمی امیرکبیر از ابتدای شیوع کرونا،اقدامات قابل توجهی را در راستای مبارزه با آن ویروس در شهرستان بندر ماهشهر،شهرستان چمران و همچنین شهرک های طالقانی و همچنین مدنی انجام داده می باشد که صدعفونی کردن به صورت هر روز خدا شامل آن اقدامات می است و خواهد بود.در همین راستا همچنین امام و پیشوا جمعه شهرک طالقانی با همراهی باشگاه خلیج فارس شهرستان بندر ماهشهر با نصب بیلبوردی در ورودی شهرک طالقانی از اقدامات مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر قدردانی کردند.

قدردانی امامان جمعه شهرک طالقانی و شهرک مدنی از مدیر عامل پتروشیمی امیرکبیر۷)À

نوشته قدردانی امامان جمعه شهرک طالقانی و همچنین شهرک مدنی از مدیر عامل پتروشیمی امیرکبیر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

قدردانی امامان جمعه شهرک طالقانی و همچنین شهرک مدنی از مدیر عامل پتروشیمی امیرکبیر در تاریخ ۱۳ April 2020 | 5:00 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...