خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » خدمت ادامه دارد

خدمت ادامه دارد

خدمت ادامه دارد

|خدمت ادامه دارد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: هیات مدیره شرکت پتروشمی امیر کبیر مقارن با حلول سال شمسی نو،با صدور پیامی ضمن گرامی داشتن شهادت امام و پیشوا موسی کاظم علیه السلام و همچنین آروزی سالی توام با صحت و همچنین سلامت جهت همه شهروندان و مردم شهر ایران اعلام کرد سرویس ها و خدمات خود را به شهروندان و مردم شهر شهرستان بندر ماهشهر و همچنین بندر امام و پیشوا خمینی تا شکست کرونا ادامه خواهد داد. متن کامل آن پیام به آن شرح می باشد:

به نام برانگیزاننده زمین,به نام رویاننده سبزه از خاک سرد و همچنین به نام خدایی که بعد از روزهای سخت سالی که رفت,با آمدن بهارش به ما امید زندگی میدهد و همچنین نوید روزهای روشن.

یادمان نرود که ما مردمان روزهای سختیم,روزهای جنگ,روزهای تحریم,روزهای سیل و همچنین زلزله,روزهای همدلی در میان سختی و همچنین روز بغض و همچنین حیرت  از دست دادن سردار  دلها سپهبد شهید سلیمانی. ولی باید توجه داشت به برکت توجهات امام و پیشوا عصر (عج ) روزهای سخت را گذرانده ایم و همچنین  زنده  و همچنین پاینده و همچنین بالنده ایم..

آخرین میراث آن سال شمسی سخت جهت ما  آزمون وفاداری و همچنین وطن دوستی مان در کارزار مبارزه با ویروس کرونا بود و همچنین هنوز هم ادامه خواهد داشت.میراث تلخی که آن هم را با دعاهایمان,با شادی هایمان در میان انبوه دردها,با فداکاری و همچنین از جان گذشتگی کادر علم پزشکی جدید و همچنین با تلاش و همچنین زحمت جهادگونه نیروهای حاضر در خط تولید کشور به ویژه پرسنل  خدوم صنعت پتروشیمی به شیرینی همدلی و همچنین همبستگی تغییر پیدا کردن کردیم.

افتخار داریم اعلام کنیم مجموعه پهناور و بزرگ پتروشیمی امیرکبیر,از روزهای نخست اعلام وارد شدن کرونا به کشور,به مثابه بخشی از بدنه مردمی شهرستان بندرماهشهر ,با هماهنگی دستگاههای ذیربط شهرستان ، تلاش خود را جهت تامین اقلام بهداشتی و همچنین ضدعفونی کردن شهرستان به کار بسته و همچنین تا قطع کامل ویروس نابودگر کرونا  از سطح کشور و همچنین شهرستان بندر ماهشهر به مسیر جهادی خود ادامه خواهد داد.پتروشیمی امیرکبیر در سال شمسی ۱۳۹۸ به رغم وجود همه معظلات و مسائل و مشکلات فوق ، به همت پرسنل زحمتکش و همچنین وفادار خود برترین و همچنین بالاترین مقدار و اندازه و میزان تولید و همچنین فروش را بعنوان رکوردی جدید، از خود باقی نهاد و همچنین با برنامه جذاب و جالب و خوب های از پیش تعریف شده امیدوار می باشد به یاری خداوند منان در سال شمسی جدید به رکوردهای بالاتر دست یابد. در سالی که گذشت ضمن برنامه جذاب و جالب و خوب ای جامع اهتمام مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به رفع بیکاری معمول گردید و همچنین امیدواریم در سال شمسی جدید با اجرای پروژه های تعریف شده امکان جذب مجدد اشخاص جویای کار فراهم می شود.

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد از آن هم دسته از همکاران عزیز نوبتکار که ایثارگرانه در چنین شرایطی هم اکنون و همچنین شبانه روز  با حضور در خط مقدم تولید و همچنین همچنین همکاران خط مقدم  مبارزه  با ویروس کرونا ، مانع از توقف

تولید و همچنین رشد آن ویروس خطرناک شده اند، خالصانه تشکر و همچنین سپاسگزاری نماییم.

اکنون تقارن بهار طبیعت و همچنین شهادت امام و پیشوا موسی کاظم علیه السلام را گرامی داشته و همچنین دست به دامان آن هم امام و پیشوا شریف شده و همچنین از خدایش میخواهیم تا زندگی همه ما ایرانیان را با بهارش پیوندی نو دهد و همچنین  بلای واقع شده  کرونا را از سر شهروندان و مردم شهر شریف ایران  و همچنین همه کره خاکی رفع کند به صحت و همچنین سلامت.

جهت شهروندان و مردم شهر صبور و همچنین زحمتکش شهرستان بندر  ماهشهر و همچنین همه همکاران عزیز و همچنین هم میهنان گرانقدرمان سالی توام با سلامتی و همچنین برکت در سایه همدلی و همچنین وحدت آروزمندیم.

نورزتان خجسته باد.

هیات مدیره شرکت پتروشیمی امیرکبیر

نوشته خدمت ادامه دارد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

خدمت ادامه دارد در تاریخ ۲۰ March 2020 | 5:01 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...