خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » افزایش چهار برابری فروش محصولات پتروشیمی امیرکبیر

افزایش چهار برابری فروش محصولات پتروشیمی امیرکبیر

افزایش چهار برابری فروش محصولات پتروشیمی امیرکبیر

|افزایش چهار برابری فروش محصولات پتروشیمی امیرکبیر از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: مقدار و اندازه و میزان فروش محصولات در شرکت پتروشیمی امیرکبیر امسال بیش از چهار برابر افزایش یافت.

اسدالله غلامپور مدیر عامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر گفت : در فروردین ماه امسال بیش از ۱۰ هزار و همچنین ۸۰۲ میلیارد ریال محصول آن شرکت به فروش رفت که آن مقدار و اندازه و میزان نسبت به مشابه پارسال بیش از پنج قسمت و بخش رشد داشته می باشد.

او همچنین افزود :مقدار و اندازه و میزان فروش محصولات آن شرکت در فروردین ماه قبل یک هزار و همچنین ۷۹۴ میلیارد ریال بوده می باشد.

غلامپور با اشاره به آنکه مقدار و اندازه و میزان فروش تناژی  محصولات شرکت پتروشیمی امیرکبیر  در فروردین ماه امسال ۱۱۴ هزار و همچنین ۳۱۸ تن بوده می باشد ادامه داد : آن مقدار و اندازه و میزان نسبت به مشابه پارسال بیش از چهار برابر رشد داشته می باشد.

مدیر عامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر گفتن کرد : آن شرکت در پارسال بیش از ۵۹۰ هزار تن انواع محصولات پتروشیمی تولید و همچنین ۷۰۴ هزار میلیارد ریال فروش داشته می باشد  که بالاترین مقدار و اندازه و میزان تولید در ۱۵ سال شمسی قبل می باشد.

نوشته افزایش چهار برابری فروش محصولات پتروشیمی امیرکبیر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

افزایش چهار برابری فروش محصولات پتروشیمی امیرکبیر در تاریخ ۵ May 2020 | 8:22 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...