خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » افزایش بیش از دو برابری سود خالص پتروشیمی غدیر/ تقسیم ۲۱۵ میلیارد تومان سود سهام

افزایش بیش از دو برابری سود خالص پتروشیمی غدیر/ تقسیم ۲۱۵ میلیارد تومان سود سهام

افزایش بیش از دو برابری سود خالص پتروشیمی غدیر/ تقسیم ۲۱۵ میلیارد تومان سود سهام

|افزایش بیش از دو برابری سود خالص پتروشیمی غدیر/ تقسیم ۲۱۵ میلیارد تومان سود سهام از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: شرکت پتروشیمی غدیر از شرکتهای تابعه شستا، سود خالص خود را در سال شمسی ۹۸ به بیش از ۲۲۹ میلیارد تومان رساند که به نسبت سال شمسی اقتصادی و مالی قبل ۱۰۴ قسمت و بخش افزایش داشته می باشد.

عباس کریمی سرپرست پتروشیمی غدیر در مجمع عمومی عادی سالانه آن شرکت که روز دوشنبه ۱۲ خرداد ماه در تهران برگزار شد، ضمن ارائه به گفته عملکرد شرکت با گفتن آن مطلب گفت:

آخرین پیش‌بینی سود شرکت براساس عملکرد ۶ ماهه سال شمسی ۹۸ مبلغ ۱۸۰ میلیارد تومان بود که در پایان سال شمسی موفق به تحقق ۲۲۹ میلیارد تومان سود شدیم که آن مقدار و اندازه و میزان تحقق سود، ناشی از رشد درآمدهای عملیاتی آن شرکت به بیش از یک هزار میلیارد تومان بود که نسبت درآمدعملیاتی بیش از ۶۳۷ میلیارد تومانی سال شمسی قبل به مقدار و اندازه و میزان ۵۸ قسمت و بخش رشد داشته می باشد.

کریمی ضمن تاکید بر آنکه جهت نخستین بار عملکرد یکساله پتروشیمی غدیر با به گفته حسابرس و همچنین بازرس قوانین و قانونی مقبول ارزیابی شده می باشد، در خصوص سود خالص حاصل شده نسبت به سال شمسی ۹۸ افزود:

سود خالص سال شمسی ۹۸ به نسبت سال شمسی ۹۷ رشدی ۱۰۴ درصدی داشته و همچنین از ۱۲۱ میلیارد تومان به ۲۲۹ میلیارد تومان رسیده می باشد. همچنین سود عملیاتی شرکت نیز از ۱۱۴ به بیش از ۲۴۳ میلیارد تومان افزایش یافته که رشدی معادل ۱۴۴ قسمت و بخش را نشان میدهد.

سرپرست شرکت پتروشیمی غدیر در ادامه تولید همزمان سه گرید پی.او همچنین.سی، کیفیت بالای محصولات و همچنین بالا بودن مقدار و اندازه و میزان تقاضای محصولات در بازارهای منطقه را سه ویژگی کلیدی پتروشیمی غدیر عنوان کرد و همچنین با گفتن آنکه در سال شمسی قبل سهم فروش داخلی آن شرکت ۵۱ قسمت و بخش و همچنین فروش صادارتی ۴۹ قسمت و بخش بوده می باشد، گفت:

در راستای تحقق شعار جهش تولید در سالجاری سعی داریم مقدار و اندازه و میزان فروش شرکت را در داخل کشور منظم‌تر کنیم تا مشتریان بتوانند روی مارکت آن محصول حساب باز کنند.

او همچنین خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های ما جهت سالجاری، حذف فرایند واسطه‌گری در فروش محصولاتمان می باشد که همچون قبل در آن راستا نمایش مزایده جهت فروش محصولات و همچنین نیز انجام مناقصه جهت خرید مواد ابتدایی و اولیه و همچنین قطعات مورد مستلزم و نیاز در دستور کار قرار دارد. همچنین ارتباط با شرکتهای داخلی و همچنین خارجی اصلی فروشنده قطعات، تجهیزات و همچنین مواد ابتدایی و اولیه مورد مستلزم و نیاز، حضور در کنفرانس‌ها و همچنین نمایشگاه‌های بین‌المللی جهت دستیابی به مشتریان دست اول و همچنین با ارتباط مستقیم با شرکتهای اصلی فروشنده قطعات از مهمترین راهبردهای ما جهت حذف واسطه‌گری می باشد.

کریمی با اشاره به سیاست ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های شرکت در قسمت و بخش فروش یادآور شد؛

پتروشیمی غدیر جهت بدست آوردن بازار آن محصول در روند بازاریابی در جهت فروش محصول با گریدهای تولید جدید با توجه به مستلزم و نیاز مشتریان نیت و اراده دارد با ساخته یا ایجاد تنوع در فروش به بازارهای جدید خارجی نیز وارد شدن کند و همچنین همچنین رصد بازار و همچنین زمان بندی جهت عرضه به موقع محصول در بازارهای داخلی و همچنین صادراتی، تغییر در ترکیب فروش داخلی/صادراتی و همچنین رصد همه جانبه آن بازارها را از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های آن شرکت عنوان کرد.

کریمی با اشاره به سیاست‌ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های شرکت در قسمت و بخش مدیریت پروژه‌ها گفت:

مطالعات فنی و همچنین اقتصادی طرح احداث واحد کلرآلکالی را با توجه به آنکه از یک سو خوراک پایدار واحد او همچنین.سی.ام را تامین کرده و همچنین شرکت را از واردات ای.دی.سی بی‌مستلزم و نیاز می کند از سوی دیگر مورد مستلزم و نیاز سایر پتروشیمی‌های دیگر شرکتهای تیم تاپیکو هم هست، که در سال شمسی جاری انجام خواهیم داد.

در پایان مجمع سالیانه آن شرکت، پیشنهاد تقسیم ۹۰ درصدی سود سال شمسی ۹۸ از مجموع ۲۴۴ میلیارد تومان سود انباشته، با سهامداران مطرح و همچنین با اثبات و یا تایید ایشان به تصویب رسید. به آن ترتیب سهامداران پتروشیمی غدیر ۲۱۵ میلیارد تومان و همچنین به ازای هر سهم مبلغ ۱۶۵ تومان سود سهام گرفتن خواهندکرد.

 

در مجمع عمومی مطرح شد؛ افزایش بیش از دو برابری سود خالص پتروشیمی غدیر/ تقسیم ۲۱۵ میلیارد تومان سود سهام

نوشته افزایش بیش از دو برابری سود خالص پتروشیمی غدیر/ تقسیم ۲۱۵ میلیارد تومان سود سهام اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

افزایش بیش از دو برابری سود خالص پتروشیمی غدیر/ تقسیم ۲۱۵ میلیارد تومان سود سهام در تاریخ ۲ June 2020 | 6:59 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...