خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » بررسی کردن معظلات و مسائل و مشکلات قسمت و بخش غیزانیه باحضور نمایندگان مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

بررسی کردن معظلات و مسائل و مشکلات قسمت و بخش غیزانیه باحضور نمایندگان مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

بررسی کردن معظلات و مسائل و مشکلات قسمت و بخش غیزانیه باحضور نمایندگان مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

|بررسی کردن معظلات و مسائل و مشکلات قسمت و بخش غیزانیه باحضور نمایندگان مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: در نشستی نمایندگان مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر با بخشدار و همچنین جمعی از دهیاران، معظلات و مسائل و مشکلات قسمت و بخش غیزانیه شهرستان اهواز بررسی کردن شد.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار ایلنا از خوزستان، با حضور تیم پدافند زیستی پتروشیمی امیرکبیر، قسمت و بخش غیزانیه و همچنین روستاهای اطراف آن هم ضدعفونی و همچنین توزیع ۱۰ هزار ماسک در آن قسمت و بخش صورت گرفت.

در آن جلسه بخشدار غیزانیه اظهار داشت: باتوجه به آنکه آن قسمت و بخش از بزرگترین قسمت و بخش های شهرستان اهواز و همچنین مسیر ترانزیت بنادر ایران می باشد، ولی باید توجه داشت هنوز با محروم و بی بهره های جدی مواجه هستیم.

رسول ساکی افزود: مشکل بی آبی در روزهای قبل با تلاش و همچنین پیگیری های انجام شده در دو فاز در حال اجراست و همچنین تمام تلاش اینست که بزودی آن مشکل مرتفع گردد.

او همچنین با اشاره به معظلات و مسائل و مشکلات آن قسمت و بخش و همچنین واقع شدن شرکت های نفتی، گازی و همچنین حفاری خواستار همراهی شرکت های منطقه شد و همچنین گفت: در آن مسیر رسانه ها می‌توانند با واقع گرایی نقش مهمی را در انتقال معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر داشته باشند.

بخشدار غیزانیه در ادامه با تقدیر از مدیرعامل و همچنین هیئت مدیره ی شرکت پتروشیمی امیرکبیر در خصوص ضدعفونی اماکن متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین توزیع ماسک، خاطرنشان کرد: با آن مدیریت جهادی امیدواریم شرکت پتروشیمی امیرکبیر همچنان منشاء خیر و همچنین در خصوص تجهیز و همچنین ساخت اماکن اسپورت و ورزشی و همچنین آموزشی خصوصا مدارس آن قسمت و بخش همکاری مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را انجام دهد.

ضدعفونی امیرکبیر

WhatsApp Image 2020-05-31 at 8.56.12 PM(1)

نوشته بررسی کردن معظلات و مسائل و مشکلات قسمت و بخش غیزانیه باحضور نمایندگان مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

بررسی کردن معظلات و مسائل و مشکلات قسمت و بخش غیزانیه باحضور نمایندگان مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر در تاریخ ۳۱ May 2020 | 7:44 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...