خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » اخذ نقل از حسابرسی پتروشیمی غدیر با اظهار نظر مقبول جهت عملکرد سال شمسی ۱۳۹۸

اخذ نقل از حسابرسی پتروشیمی غدیر با اظهار نظر مقبول جهت عملکرد سال شمسی ۱۳۹۸

اخذ نقل از حسابرسی پتروشیمی غدیر با اظهار نظر مقبول جهت عملکرد سال شمسی ۱۳۹۸

|اخذ نقل از حسابرسی پتروشیمی غدیر با اظهار نظر مقبول جهت عملکرد سال شمسی ۱۳۹۸ از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: اخذ نقل از حسابرسی پتروشیمی غدیر با اظهار نظر مقبول جهت عملکرد سال شمسی ۱۳۹۸

عملکرد درخشان پتروشیمی غدیر طبق صورت‌های اقتصادی و مالی حسابرسی شده و همچنین پیشنهاد ۹۰ درصدی تقسیم سود از طرف هیات مدیره شرکت به سهامدارانش نوید نمایش مجمع خیلی زیاد عالی را داد.
پتروشیمی غدیر که یکی از جوانترین زیر مجموعه‌های اقتصادی وزارت تعاون، کار و همچنین رفاه فرهنگی و اجتماعی می باشد، با ارائه صورتهای اقتصادی و مالی طبق اصول پذیرفته شده حسابداری شامل افشای کافی، عدم محدودیت با اهمیت و همچنین یا اساسی دردامنه رسیدگی و همچنین برآورد منطقی آثار هرگونه ابهام اساسی موجود که می تواند اثری با اهمیت بر صورت های اقتصادی و مالی داشته باشد موفق به اخذ نقل از مقبول جهت عملکرد سال شمسی ۱۳۹۸ خود شد.
عملکرد اخذ نقل از حسابرسی شرکت جهت مدیران خیلی زیاد حائز اهمیت می باشد. بدلیل آنکه آن نقل از توسط اکثر ارگان های دولتی، دستگاه های مناقصه گذار، بانک ها از شرکت ها جهت بررسی کردن عملکرد اقتصادی و مالی شرکت گرفتن می گردد.
عملکرد درخشان پتروشیمی غدیر طبق صورتهای اقتصادی و مالی حسابرسی شده و همچنین پیشنهاد ۹۰ درصدی تقسیم سود از طرف هیات مدیره شرکت به سهامدارانش نوید نمایش مجمع خیلی زیاد عالی را داد.
در حوزه تولید شاهد افزایش ۴۰۰۰  تنی مقدار و اندازه و میزان تولید در سال شمسی ۹۸ به نسبت سال شمسی ۹۷ می باشد که آن مهم با تکیه بر قدرت و همچنین تولید ملی و همچنین جهت گیری به سمت بهره بری و استفاده از شرکتهای دانش بنیان داخلی جهت تامین قطعات یدکی و همچنین مواد شیمیایی، بررسی کننده و پروهشگر گردید در همین راستا شرکت پتروشمی غدیر به عنوان تنها نماینده شستا، شرکت برگزیده ملی در جشنواره حاتم  انتخاب شد .
در حوزه فروش نیز شاهد افزایش ۴۰۰۰ تنی فروش محصولات نسبت به سال شمسی ۹۷ می باشد که با افزایش نرخ فروش داخلی و همچنین صادراتی نسبت به سال شمسی قبل همراه بوده می باشد.
پتروشیمی غدیر با حاشیه سود ناویژه ۲۷ قسمت و بخش ، نسبت به سال شمسی قبل افزایش معناداری را نشان می دهد آن درحالی می باشد که همه نسبت های سال شمسی ۹۸ نسبت به سنوات قبل بهبود چشمگیری داشته می باشد.
طبق صورتهای اقتصادی و مالی، سال شمسی ۹۸ را به گونه ای به پایان رسیده که پشتوانه خیلی زیاد خوبی جهت سال شمسی ۹۹ داشته باشد شامل ذخیره خیلی زیاد مناسب مواد ابتدایی و اولیه و همچنین خوراک جهت تولید سال شمسی ۹۹ و همچنین موجودی مناسب محصول تولیدی که بیانگر آن می باشد که مدیریت شرکت با رویکرد بلند مدت و همچنین  تداوم سودآوری و همچنین حفظ منافع شرکت و همچنین سهامداران، برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی افزایش تولید، حفظ بازار جهت سال شمسی ۹۹ بوده می باشد.

نوشته اخذ نقل از حسابرسی پتروشیمی غدیر با اظهار نظر مقبول جهت عملکرد سال شمسی ۱۳۹۸ اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

اخذ نقل از حسابرسی پتروشیمی غدیر با اظهار نظر مقبول جهت عملکرد سال شمسی ۱۳۹۸ در تاریخ ۳۰ May 2020 | 7:07 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...