خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

|تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر در انجام مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی تقدیر نمود.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار ایلنا از خوزستان، در آن دیدار، حجت‌ الاسلام تابش از عملکرد مثبت دکتر غلامپور در راستای همکاری آن پتروشیمی از زمان شروع ویروس کرونا و همچنین همچنین تجهیز پدافندهای زیستی و همچنین توزیع بسته‌های معیشتی و همچنین ماسک و همچنین دستکش در سطح شهرستان بندر امام و پیشوا تشکر و همچنین ابراز رضایت نمود.

امام و پیشوا‌ جمعه بندر امام و پیشوا خمینی، از همه پتروشیمی‌های موجود در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی خواست پای‌کار بیایند و همچنین تنها به کمک‌های شورای راهبردی اکتفا نکنند.

حجت الاسلام تابش گفت: اوضاع زرد در بندر امام و پیشوا احتمال دارد به اوضاع قرمز منجر می شود و همچنین شهروندان و مردم شهر آن شهرستان سزاوار خدمت خواهند بود. انشاالله با وحدت و همچنین دلسوزی همه شرکت‌های پتروشیمی در میدان مبارزه با آن ویروس منحوس، پیروز میدان خواهیم بود.

در پایان آن جلسه، مهاجر ریاست اداره آموزش و همچنین پرورش بندر امام و پیشوا نیز ضمن تشکر از مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر در ضدعفونی و همچنین آماده‌سازی مدارس، جهت نمایش امتحانات و همچنین تجهیزات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت دانش آموزان، قول تأمین تعداد ۷۰۰۰ ماسک و همچنین ژل ضدعفونی قول را از دکتر غلامپور گرفت.

مهندس صباحی مقدم در آن دیدار مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر را همراهی نمود.

نوشته تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر در تاریخ ۲۷ May 2020 | 7:45 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

اخذ نقل از حسابرسی پتروشیمی غدیر با اظهار نظر مقبول جهت عملکرد سال شمسی ۱۳۹۸

اخذ نقل از حسابرسی پتروشیمی غدیر با اظهار نظر مقبول جهت عملکرد سال شمسی ۱۳۹۸ ...