خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » نشست مدیرعامل تاپیکو با مدیران عملیاتی پتروشیمی غدیر در بندرماهشهر

نشست مدیرعامل تاپیکو با مدیران عملیاتی پتروشیمی غدیر در بندرماهشهر

نشست مدیرعامل تاپیکو با مدیران عملیاتی پتروشیمی غدیر در بندرماهشهر

|نشست مدیرعامل تاپیکو با مدیران عملیاتی پتروشیمی غدیر در بندرماهشهر از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: مدیرعامل هلدینگ نفت و همچنین گاز و همچنین پتروشیمی شستا (تاپیکو) که به همراه عباس کریمی، سرپرست جدید پتروشیمی غدیر در آن پتروشیمی حضور یافته بود در نشستی با مدیران عملیاتی آن شرکت در جریان آخرین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها و همچنین اقدامات گرفته شده در آن مجتمع پتروشیمی قرار کرفت..

مخدومی در آن دیدار از زحمات مدیران عامل پیشین پتروشیمی غدیر، مهندس نام نیک و همچنین بیانک قدردانی و همچنین جهت سرپرست جدید آن شرکت آرزوی موفقیت کرد.

ایشان در آن جلسه، به بررسی کردن آخرین اوضاع تولید، فروش، HSE و همچنین پروژهای شرکت پتروشیمی غدیر پرداخته و همچنین بر ساخته یا ایجاد مدیریت ریسک، بررسی کردن دستورالعمل‌های ایمنی، روند برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنین تدوین پروژه‌ها و همچنین طرح‌های توسعه و همچنین نیز بررسی کردن امکان پذیری اجرای دقیق و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی اورهال در مجتمع تاکید کرد.

او همچنین با اشاره به اجرای پروژه‌ها گفت: طبق توافق گرفته شده مقرر شد کلیه پروژه‌هایی که مرتبط به HSE و همچنین ایمنی و همچنین‌یا استمرار تولید شرکت خواهند بود، چنانچه در بودجه سالانه شرکت ها لحاظ شده باشند بدون‌مستلزم و نیاز به اثبات و یا تایید ابتدایی و اولیه تاپیکو و همچنین صرفا بعد از هماهنگی ابتدایی و اولیه اجرا و همچنین عملیاتی شوند.

او همچنین پروژه‌هایی همچون تعویض کاتالیست یا تعمیر مبدل‌ها را نمونه‌هایی از آن دست پروژه‌ها عنوان کرد و همچنین گفت: انجام چنین پروژه‌هایی نیازمند تهیه مطالعات امکان سنجی و همچنین… نیست و همچنین‌جزو پروژه‌های ایجادی به حساب ‌نمی‌آید و همچنین چنانچه انجام نشوند ممکن می باشد استمرار تولید را دچار مخاطره نمایند بنابراین شرکت ها مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست در آن موارد در انتظار اثبات و یا تایید تاپیکو بمانند.

مخدومی در پایان ضمن تقدیر از تلاش کارکنان، افق روشنی را جهت مجموعه تاپیکو پیش بینی کرد.

نشست مدیرعامل تاپیکو با مدیران عملیاتی پتروشیمی غدیر در بندرماهشهر

نوشته نشست مدیرعامل تاپیکو با مدیران عملیاتی پتروشیمی غدیر در بندرماهشهر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

نشست مدیرعامل تاپیکو با مدیران عملیاتی پتروشیمی غدیر در بندرماهشهر در تاریخ ۲۲ May 2020 | 7:09 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

اخذ نقل از حسابرسی پتروشیمی غدیر با اظهار نظر مقبول جهت عملکرد سال شمسی ۱۳۹۸

اخذ نقل از حسابرسی پتروشیمی غدیر با اظهار نظر مقبول جهت عملکرد سال شمسی ۱۳۹۸ ...