خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » اهداء ۳هزار ماسکN95 و همچنین ۵هزارست دستکش لاتکس به شبکه بهداشت و همچنین درمان بندر ماهشهر

اهداء ۳هزار ماسکN95 و همچنین ۵هزارست دستکش لاتکس به شبکه بهداشت و همچنین درمان بندر ماهشهر

اهداء ۳هزار ماسکN95 و همچنین ۵هزارست دستکش لاتکس به شبکه بهداشت و همچنین درمان بندر ماهشهر

|اهداء ۳هزار ماسکN95 و همچنین ۵هزارست دستکش لاتکس به شبکه بهداشت و همچنین درمان بندر ماهشهر از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: شرکت پتروشیمی امیرکبیر در ادامه ایفای تعهدات فرهنگی و اجتماعی خود،۲۹خرداد تعداد ٣٠٠٠ عدد ماسک N95 و همچنین ۵٠٠٠ ست دستکش لاتکس را جهت بهره بری و استفاده کادر علم پزشکی جدید و همچنین درمانی در جریان مبارزه با کرونا به شبکه بهداشت و همچنین درمان شهرستان بندر ماهشهر تحویل داد.

شرکت پتروشیمی امیرکبیر در ادامه ایفای تعهدات فرهنگی و اجتماعی خود،۲۹خرداد تعداد ٣٠٠٠ عدد ماسک N95 و همچنین ۵٠٠٠ ست دستکش لاتکس را جهت بهره بری و استفاده کادر علم پزشکی جدید و همچنین درمانی در جریان مبارزه با کرونا به شبکه بهداشت و همچنین درمان شهرستان بندر ماهشهر تحویل داد.

به به گفته روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر، پیشتر نیز آن شرکت در چندین نوبت،ماسک،دستکش،گان و همچنین محلول ضدعفونی در اختیار شبکه بهداشت و همچنین درمان آن شهرستان قرار داده می باشد.

قابل ذکر می باشد که پتروشیمی امیرکبیر با هماهنگی ادارات آموزش و همچنین پرورش و همچنین دفتر نماینده محترم شهروندان و مردم شهر شریف بندر ماهشهر،بندر امام و پیشوا خمینی(ره)،بندر هندیجان،امیدیه و همچنین جولکی در مجلس شورای اسلامی، و همچنین بمنظور آرامش دانش آموزان عزیز در هنگام نمایش امتحانات، ضمن تحویل و همچنین تامین ماسک جهت دانش آموزان ، بیش از یکماه می باشد که به صورت شبانه روزی مشغول ضدعفونی مدارس و همچنین حوزه های امتحانی شهرستان بندر ماهشهر،بندر امام و پیشوا خمینی(ره)،بندر هندیجان و همچنین امیدیه می باشد.

نوشته اهداء ۳هزار ماسکN95 و همچنین ۵هزارست دستکش لاتکس به شبکه بهداشت و همچنین درمان بندر ماهشهر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

اهداء ۳هزار ماسکN95 و همچنین ۵هزارست دستکش لاتکس به شبکه بهداشت و همچنین درمان بندر ماهشهر در تاریخ ۲۱ June 2020 | 11:04 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

ارائه آمارفروش چشمگیرداخلی وصادراتی امیرکبیربه مجمع سالیانه

ارائه آمارفروش چشمگیرداخلی وصادراتی امیرکبیربه مجمع سالیانه |ارائه آمارفروش چشمگیرداخلی وصادراتی امیرکبیربه مجمع سالیانه از ...