خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » تقسیم سود ۱۱ هزار میلیاردی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا/ افزایش ۳ برابری بودجه‌ی مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی

تقسیم سود ۱۱ هزار میلیاردی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا/ افزایش ۳ برابری بودجه‌ی مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی

تقسیم سود ۱۱ هزار میلیاردی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا/ افزایش ۳ برابری بودجه‌ی مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی

|تقسیم سود ۱۱ هزار میلیاردی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا/ افزایش ۳ برابری بودجه‌ی مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: در آن جلسه، مدیرعامل آن شرکت با ارائه‌ی به گفته عملکرد یک‌ساله منتهی به اسفند ۱۳۹۸، از تحقق برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها، افزایش سود بیش از ۳۰۰ درصدی و همچنین پیشرفت پروژه‌های در دست اجرا خبر داد.

در ادامه‌ی جلسه، با ارائه به گفته حسابرس و همچنین بازرس قوانین و قانونی شرکت و همچنین اعلام رضایت افراد مجمع از عملکرد شرکت، با تقسیم سود ۱۱ هزار میلیارد ریالی از محل سود سال شمسی جاری و همچنین سود انباشته آن پتروشیمی موافقت گردید.

همچنین در آن جلسه بودجه‌ی مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی شرکت به حدود ۳ برابر سال شمسی قبل افزایش و همچنین با اکثریت آراء به تصویب رسید.

شرکت پتروشیمی بوعلی سینا از طرح‌های آروماتیک سوم صنعت پتروشیمی به‌حساب می‌آید که در اواسط دهه‌ ۸۰ در وبسایت و مرکز خبرهای جدید ۴ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت و همچنین در حال طی مراحل وارد شدن به بازار سرمایه‌ می باشد.

نوشته تقسیم سود ۱۱ هزار میلیاردی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا/ افزایش ۳ برابری بودجه‌ی مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

تقسیم سود ۱۱ هزار میلیاردی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا/ افزایش ۳ برابری بودجه‌ی مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی در تاریخ ۱۶ July 2020 | 9:35 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

ارائه آمارفروش چشمگیرداخلی وصادراتی امیرکبیربه مجمع سالیانه

ارائه آمارفروش چشمگیرداخلی وصادراتی امیرکبیربه مجمع سالیانه |ارائه آمارفروش چشمگیرداخلی وصادراتی امیرکبیربه مجمع سالیانه از ...