خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » پتروشیمی امیرکبیر چگونه الگو شد؟

پتروشیمی امیرکبیر چگونه الگو شد؟

پتروشیمی امیرکبیر چگونه الگو شد؟

|پتروشیمی امیرکبیر چگونه الگو شد؟ از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: تیم فرهنگی و اجتماعی : شرکت پتروشیمی امیرکبیر که بار مسئولیت های فرهنگی و اجتماعی­ اش نه­ تنها صنعت پتروشیمی که ­تمام صنایع نفت و همچنین گاز و همچنین پتروشیمی و همچنین بنادر و همچنین فولاد و همچنین کشت و همچنین صنعت و همچنین … را به تنهایی به دوش کشیده؛ گستره خدماتش از کوره­ها در ماهشهر تا غیزانیه در اهواز و همچنین کمپ های محروم سربندر و همچنین امیدیه و همچنین رامشیر و همچنین هندیجان و همچنین … را در بر گرفته می باشد.

خدماتی که به گفته مدیر عامل آن شرکت، شاید به عنوان چهارمین پرداخت کننده­ی بودجه شورای راهبردی صنایع پتروشیمی به شهرستان ۳۰۰ هزارنفری بندرماهشهر  به شمار برود، ولی باید توجه داشت به گفته شهروندان و مردم شهر و همچنین دنبال کنندگان سرویس ها و خدمات فرهنگی و اجتماعی، قطعا در میان صنایع کشور، الگوی جدیدی از عمل به مسئولیت­ در قبال زندگی شهروندان و مردم شهر پیرامون ارائه کرده می باشد.

البته می ­بایست حضور پتروشیمی امیرکبیر را پیش از کرونا و همچنین در داستان سیل ویرانگر خوزستان ، سرویس ها و خدمات دهی به زائرین امام و پیشوا حسین ، حضور و همچنین محروم و بی بهره زدایی بعد از اعتراضات آبانماه و همچنین یا معظلات و مسائل و مشکلات بی­آبی شهرها و روستاها و همچنین روستاها، توسعه حاشیه­ ی شهرهای خوزستان و همچنین اقدامات خیلی زیاد مشابه جست؛ یا بهتر می باشد بایستی و حتما گفت:

“حضور پتروشیمی امیرکبیر را بایستی و حتما در هر نقطه­ ی محروم و همچنین مظلوم بایستی و حتما جست”؛

حضوری که نه با منت­ و همچنین تبلیغات، که به مصداق خدمت رسانی نظام به محرومین دانسته می­می شود.

حضورِ به جایی که به تا حال تحسین شهروندان و مردم شهر، چهره ­ها و همچنین مسئولین متنوع و گوناگون و مختلف کشوری و همچنین محلی، از مقامات وزارتی شامل وزیر تعاون، کار و همچنین رفاه فرهنگی و اجتماعی به عنوان ناظر اصلی شرکت گرفته تا فعالین فرهنگی و اجتماعی و همچنین استاندار و همچنین فرمانداران و همچنین بخشداران و همچنین ائمه جماعت را درپی داشته می باشد.

آن شرکت در نخستین روزهای شیوع بیماری کرونا در کشور با تشکیل کارگروه­های تخصصی اقدام به تقسیم کار در قالب تیم­های ستادی و همچنین عملیاتی کرد که پس نتیجه آن می شود که آن هم به تا حال توزیع بیش از ۱۲۰۰۰ لیتر محلول ضدعفونی سطح، ۱۲۸۶۵ لیتر محلول ضدعفونی دست، ۵۰۰۰۰ لیتر الکل، ۴۵۰۰ عدد ظرف اسپری کننده، ۱۸۰۰۰ ژل ضدعفونی کننده، ۷۰۰ دست لباس مخصوص، ۶۰۰ هزار عدد ماسک، ۷۵ هزار جفت دستکش پلاستیکی، ۱۵۱۵۰ جفت دستکش لاتکس و همچنین خرید تجهیزات سخت افزاری ضدعفونی، حمل و همچنین نقل، علم پزشکی جدید و همچنین درمانی و همچنین حتی تولید اقلام ضروری شده می باشد.

سرویس ها و خدمات پتروشیمی امیرکبیر طی اینمدت و همچنین بعد از پوشش کامل شهرستان بندرماهشهر، شامل دانشگاه های علوم علم پزشکی جدیدِ مرکز خوزستان و همچنین آبادان، شهرستان­های رامشیر، امیدیه، اهواز، رامهرمز، شادگان ودیگر شهرهای درخواست کننده نیز شده می باشد.                          

آن شرکت در ادامه سرویس ها و خدمات خود و همچنین درپی درخواست نماینده حوزه انتخابیه بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندرامام خمینی و همچنین جولکی و همچنین با هدف تضمین سلامت دانش­آموزان نیز در فصل امتحانات اقدام به تهیه ۲۸هزار عدد ماسک، استقرار ۳۴ دستگاه ضدعفونی دست و همچنین ضدعفونی مسمتر حوزه های امتحانی کرد.

از دیگر اقدامات زیرساختی و همچنین مهم آن مجموعه صنعتی در قالب مسئولیت­های فرهنگی و اجتماعی در ایام کرونا بایستی و حتما به کمک به راه‌­اندازی کارگاه پهناور و بزرگ تولید ماسک و همچنین گان علم پزشکی جدید با نظارت بهداشت، نهادهای نظامی شامل سپاه پاسداران و همچنین نهاد منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی اشاره کرد.

اقداماتی که در شرایط سخت اقتصادی کشور، با توزیع بیش از ۳ هزار بسته معیشتی همراه بوده و همچنین همچنان ادامه دارد تا آن پتروشیمی را نه­تنها در ارائه خدمت به کارکنان و همچنین سودآوری جهت سهامداران، که در قبال شهروندان و مردم شهر پیرامون خود نیز مسئول و همچنین موفق بداند و همچنین آن مجموعه را تغییر پیدا کردن به الگویی جهت سایر صنایع کشور نمایند.

نوشته پتروشیمی امیرکبیر چگونه الگو شد؟ اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

پتروشیمی امیرکبیر چگونه الگو شد؟ در تاریخ ۲۰ July 2020 | 10:38 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

مردن و مرگ‌ یک کارگر پتروشیمی ماهشهر در گرمای طاقت فرسا

مردن و مرگ‌ یک کارگر پتروشیمی ماهشهر در گرمای طاقت فرسا |مردن و مرگ‌ یک ...