خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تعطیل شدند

شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تعطیل شدند

شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تعطیل شدند

|شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تعطیل شدند از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: با توجه به افزایش دمای هوا و همچنین تعطیلی ادارات و همچنین بانک‌های خوزستان به دستور استاندار، مدیرعامل نهاد منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی نیز به تبع آن دستور، شرکت‌‎های پتروشیمی حاضر در آن منطقه را در روزهای (۷ و همچنین ۸ مرداد) تعطیل کرد.

بر اساس پیش‌بینی‌های هواشناسی دمای هوا خوزستان به‌صورت قابل ملاحظه‌ای بالا می‌رود به طوری که ۱۸ شهرستان دمای بالا ۵۰ درجه و همچنین ۶ شهرستان دما بالای ۴۹ درجه را تجربه خواهند کرد.

بر آن اساس به دستور «غلامرضا شریعتی» استاندار خوزستان، ادارات و همچنین بانک‌های کلیه شهرهای خوزستان از امروز (دوشنبه ۶ مرداد) تا (چهارشنبه ۸ مرداد) با هدف مدیریت بهینه مصرف انرژی و همچنین برق و همچنین جلوگیری از قطعی برق تعطیل شد.

به تبع آن اقدام، «سید امید شهیدی‌نیا» مدیرعامل نهاد منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی نیز طی نامه‌ای خطاب به مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی حاضر در منطقه، دستور تعطیلی آن شرکت‌ها را در روزهای (سه‌شنبه و همچنین چهارشنبه ۷ و همچنین ۸ مرداد) صادر کرد.

آن اقدام در راستای مدیریت مصرف انرژی و همچنین به‌منظور رعایت فاصله‌گذاری فرهنگی و اجتماعی جهت کنترل شیوع کرونا ویروس انجام شده و همچنین تنها شامل قسمت و بخش‌های غیرعملیاتی شرکت‌های پتروشیمی می باشد.

همچنین در جهت حفظ شرایط تولید و همچنین ارائه سرویس ها و خدمات پشتیبانی، نحوه حضور کارکنان کلیدی و همچنین مشخص کردن نوع فعالیت قسمت و بخش‌های غیرصنعتی بنا به تشخیص مدیریت هر شرکت پتروسیمی بوده و همچنین سایر کارکنان ستادی در صورت مستلزم و نیاز بایستی و حتما وظایف محوله را به صورت دورکاری انجام دهند.

واحدهای عملیاتی آن شرکت‌ها نیز بایستی و حتما با رعایت الزامات ایمنی و همچنین مطابق پروتکل‌های بهداشتی در محل کسب و کار خود حاضر شوند.

نوشته شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تعطیل شدند اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تعطیل شدند در تاریخ ۲۷ July 2020 | 8:12 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

برنامه جذاب و جالب و خوب رهبردی تامین پایدار خوراک اقتصادی به مجمع سالیانه ارائه شد

برنامه جذاب و جالب و خوب رهبردی تامین پایدار خوراک اقتصادی به مجمع سالیانه ارائه ...