۱۲:۲۵ (شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴)

با پر شدن سالن های نمایشگاه ایران پلاست، طبقه دوم سالن ۴۰ نیز به فهرست سالنهای آن نمایشگاه افزوده شد. بنابراین آن نمایشگاه در حال حاضر در ۱۴ سالن نمایشگاه برگزار خواهد شد.

به به گفته ستاد خبری دهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در حال حاضر سالن های ۶ و همچنین ۷ و همچنین ۸ و همچنین ۹ در شرق نمایشگاه و همچنین سالن های ۳۱A و همچنین ۳۱B و همچنین ۴۴A و همچنین ۴۴B و همچنین ۴۰A و همچنین ۴۰B و همچنین ۴۱A و همچنین ۴۱B و همچنین ۳۸ و همچنین ۳۵ در قسمت و بخش اروپایی نمایشگاه به متقاضیان حضور در آن نمایشگاه واگذار شده می باشد و همچنین سالن های ۲۷ و همچنین ۱۰ و همچنین ۱۱ در رزرو قرار گرفته تا در صورت افزایش درخواست ها آن سالنها نیز به متقاضیان واگذار می شود.

جهت دیدن آن نقشه ها می توانید به اینجا بروید

با مشخص شدن ترکیب شرکت کنندگان در نمایشگاه، نقشه های جدید که نشان دهنده مقدار و اندازه و میزان غرفه های خودساز، پیش ساخته و همچنین ارزی و همچنین ریالی می باشد در وبسایت و مرکز خبرهای جدید نمایشگاه بارگذاری شد. علاقه مندان به دیدن آن نقشه ها می توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نمایشگاه نقشه های جدید را دیدن نمایند.

براساس سیاست ستاد اجرایی نمایشگاه فهرست اسامی شرکت کنندگان در نمایشگاه پیش از نمایشگاه روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید رسمی نمایشگاه بارگذاری خواهد شد.

گفتنی می باشد، دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست ۲۵ تا ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۵ (۱۳ تا ۱۷ آوریل ۲۰۱۶ میلادی) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات اکثرا و بیشتر از نحوه و همچنین جزئیات نمایش دهمین نمایشگاه ایران پلاست، می‌توانند به وبسایت و مرکز خبرهای جدید اینترنتی نمایشگاه به نشانیwww.iranplast.ir رفت و آمد و مراجعه کنند و همچنین یا با شماره ۸۸۶۲۰۰۰۵-۰۲۱، ۸۸۰۵۹۸۳۴-۰۲۱- فکس : ۸۸۶۲۰۰۰۵ و همچنین ایمیل  [email protected]تماس بگیرند.