خانه » بورس انرژی » ابهامات پالایشی ها

ابهامات پالایشی ها

ابهامات پالایشی ها

|ابهامات پالایشی ها از پتروشیمی|

ابهامات پالایشی ها

پتروتحلیل- در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس با عبور از مرز ۸۰ هزار واحد به رقم ۸۰ هزار و همچنین ۲۳۶ واحد رسید. همچنین در بازار فرابورس آیفکس ۸ واحد ارزش خود را از دست داد و همچنین ۸۰۱ واحد شد.

به به گفته «پتروتحلیل»، در بازار امروز در حالی که تقاضای خرید در بسیاری از صنایع بازار داغ بود معاملات تیم پالایشی به دلیل ابهامات در به گفته دهی در محدوده منفی رقم خورد به طوری که “شاوان” با معامله ۶ میلیون سهم ۴ قسمت و بخش ارزش خود را از دست داد.

“شتران” با معامله ۱ میلیون سهم و همچنین با صف فروش ۱۸ میلیونی ۵ قسمت و بخش افت کرد. گفتنی می باشد آن پالایشی بیشترین تاثیر منفی را در بازار فرابورس بر جا گذاشت. در نماد “شپنا” ۱۲ میلیون سهم مورد معامله قرار گرفت و همچنین نرخ آن پالایشی ۲٫۵ قسمت و بخش کاهش یافت.

شرکت پالایش نفت تبریز با توجه به پیش بینی دخل و درآمد هر سهم متوقف شد. ولی باید توجه داشت در تیم شیمیایی اقبال سرمایه گذاران از نمادهای تاپیکو، وپترو، پترول و همچنین شکربن موجب جهش قیمتی در آن نمادها شد. پتروشیمی فجر نیز با معامله ۳٫۸ میلیون سهم ۱ قسمت و بخش رشد کرد. از سویی دیگر نماد “فارس” ۸۱ واحد شاخص کل بورس را منفی کرد.

ابهامات پالایشی ها در تاریخ ۱۴ March 2016 | 6:59 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

پالایشی ها منفی شدند

پالایشی ها منفی شدند |پالایشی ها منفی شدند از پتروشیمی| پتروتحلیل-در پایان معاملات امروز شاخص ...