خانه » نفت » مقاومت در برابر افزایش بهای خوراک پتروشیمی ها

مقاومت در برابر افزایش بهای خوراک پتروشیمی ها

مقاومت در برابر افزایش بهای خوراک پتروشیمی ها

|مقاومت در برابر افزایش بهای خوراک پتروشیمی ها از پتروشیمی|

مقاومت در برابر افزایش بهای خوراک پتروشیمی ها

پتروتحلیل- نرخ های پلی اتیلن وارداتی چین در بازار نقدی در هفته قبل متغایر و متفاوت بودند.

به نقل از «پتروتحلیل»، باتوجه به آنکه بعضی توزیع کنندگان معتقدند نرخ های پلی اتیلن به بالاترین حد خود رسیده اند، در اوایل هفته قبل نرخ های آن محصول پایین رفتند.

از آن رو آن هم ها در تلاش جهت فروش محصولات اکثرا و بیشتر نرخ های خود را به مقدار و اندازه و میزان جزئی کاهش دادند. با آن وجود، افزایش ادامه دار نرخ های پلی اتیلن سبک خطی در بازار معاملات آتی موجب افزایش اعتماد به نفس در آن بازار شد. اکثر توزیع کنندگان نسبت به فروش محصولاتشان با نرخ های پایین تر بی میل بوده و همچنین در حاشیه قرار گرفته و همچنین منتظر بودند روند قیمتی واضح تری پدیدار می شود.

در آن میان بعضی از عرضه کنندگان خارجی اعلام کردند که نرخ های محصولات خود جهت ماه آوریل را افزایش داده اند که آن امر موضع فروشندگان جهت بالا نگه داشتن نرخ ها را تقویت کرد.

دورنمای آن بازار نامعین می باشد. بعضی از معامله کنندگان در آن بازار معتقدند تعطیلی بعضی کارخانه ها در خارج از آن کشور همچنان در هفته های آتی موجب بالا ماندن نرخ ها خواهد شد. بعلاوه افزایش نرخ های نفت خام و همچنین اتیلن نیز باره را جهت روند افزایشی نرخ های پلی اتیلن آماده کرده اند. با آن حال، بعضی توزیع کنندگان نگران خواهند بود که بهای پلی اتیلن سبک خطی در بازار معاملات آتی جهت مدت بسیاری بالا باقی نماند و همچنین بعضی از کاربران نهایی محصولات نسبت به افزایش بهای خوراک پتروشیمی ها مقاومت خواهند کرد.

مقاومت در برابر افزایش بهای خوراک پتروشیمی ها در تاریخ ۲۸ March 2016 | 12:53 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...