خانه » بورس انرژی » «کازرون و همچنین دهدشت» آخرین عرضه های امسال

«کازرون و همچنین دهدشت» آخرین عرضه های امسال

«کازرون و همچنین دهدشت» آخرین عرضه های امسال

|«کازرون و همچنین دهدشت» آخرین عرضه های امسال از پتروشیمی|

«کازرون و همچنین دهدشت» آخرین عرضه های امسال

پتروتحلیل- سهام پتروشیمی کازرون و همچنین صنایع پتروشیمی دهدشت به عنوان آخرین عرضه های امسال حکومت در فرابورس روز سه شنبه (٢۵ اسفند ماه) روی میز فروش قرار می گیرند.

آخرین عرضه های امسال نهاد خصوصی سازی در فرابورس ایران در حالی با عرضه سهام پتروشیمی کازرون و همچنین دهدشت در هفته پایانی سال شمسی ٩۴ صورت می گیرد که بر آن اساس قرار می باشد ١٩,٧٨ قسمت و بخش سهام پتروشیمی کازرون معادل ١٣٠میلیون و همچنین ۵۵٢ هزار و همچنین ٢۶۶ سهم به ارزش پایه هر سهم ٢۶۶۶ ریال و همچنین ارزش کل پایه ٣۴٨ میلیارد و همچنین ۵٢ میلیون و همچنین ٣۴١ هزار و همچنین ١۵۶ ریال روز سه شنبه (٢۵ اسفندماه) در فرابورس عرضه می می شود.

بر اساس آن نقل از، مبلغ سپرده شرکت در آن مزایده ١٠ میلیارد و همچنین ۴۴١ میلیون و همچنین ۵٧٠ هزار و همچنین ٢٣۵ ریال مشخص کردن شده می باشد و همچنین برنده مزایده بایستی و حتما ٢٠درصد مبلغ پیشنهادی خود را تا ٢٠ روز کاری پرداخت کند و همچنین بقیه را به صورت قسطی در مدت ۵ سال شمسی بپردازد.

نهاد خصوصی سازی بلوک ۱۹.۸۷ قسمت و بخش سهام شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت شامل ١٩٢ میلیون و همچنین ۶٣٨ هزار و همچنین ٢٧۵ سهم را نیز در آن روز روی میز فروش فرابورس می گذارد که نرخ پایه هر سهم آن هم ٢١٣٩ ریال و همچنین ارزش کل پایه ۴١٢ میلیارد و همچنین ۵٣ میلیون و همچنین ٢٧٠ هزار و همچنین ٢٢۵ریال مشخص کردن شده می باشد.

مبلغ سپرده شرکت در آن مزایده نیز ١٢ میلیارد و همچنین ٣۶١میلیون و همچنین ۵٩٨ هزار و همچنین ١٠٧ ریال مشخص کردن شده می باشد و همچنین برنده مزایده بایستی و حتما ٢٠درصد مبلغ پیشنهادی خود را تا ٢٠ روز کاری پرداخت کند و همچنین بقیه را به صورت قسطی در مدت ۵ سال شمسی بپردازد.

«کازرون و همچنین دهدشت» آخرین عرضه های امسال در تاریخ ۱۲ March 2016 | 12:00 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

پالایشی ها منفی شدند

پالایشی ها منفی شدند |پالایشی ها منفی شدند از پتروشیمی| پتروتحلیل-در پایان معاملات امروز شاخص ...