خانه » نفت » نرخ پلی اتیلن ها در چین و همچنین آسیا افزایش یافت

نرخ پلی اتیلن ها در چین و همچنین آسیا افزایش یافت

نرخ پلی اتیلن ها در چین و همچنین آسیا افزایش یافت

|نرخ پلی اتیلن ها در چین و همچنین آسیا افزایش یافت از پتروشیمی|

نرخ پلی اتیلن ها در چین و همچنین آسیا افزایش یافت

پتروتحلیل- نرخ پلی اتیلن در جنوب شرق آسیا و همچنین چین در تاریخ ۱۸ مارس با افزایش روبه رو شد.

به به گفته «پتروتحلیل»، در آن تاریخ نرخ پلی اتیلن سبک فیلم دیدنی و جذاب در چین در محدوده ۱۱۱۰ تا ۱۱۸۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که نسبت به هفته قبل ۱۰ دلار رشد داشته می باشد.

همچنین در آن روز نرخ پلی اتیلن سبک فیلم دیدنی و جذاب همه منظوره در جنوب شرق آسیا ۱۱۴۰ تا ۱۲۳۰ دلار در هر تن سی اف آر و همچنین با گمرکی هم ۱۱۴۰ تا ۱۱۶۰ دلار و همچنین بدون گمرک هم ۱۲۲۰ تا ۱۲۳۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که آن کالا همه منظوره و همچنین با گمرکی ۳۰ دلار و همچنین بدون گمرکی ۷۰ دلار نسبت به هفته قبل گران شده می باشد.

همچنین در آن تاریخ نرخ پلی اتیلن سبک خطی در چین ۱۰۸۰ تا ۱۱۴۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که ۱۰ دلار نسبت به هفته قبل افت داشته می باشد. در جنوب شرق آسیا پلی اتیلن سبک خطی همه منظوره ۱۱۴۰ تا ۱۲۳۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که نسبت به هفته قبل ۲۰ دلار گران شده می باشد. پلی اتیلن سبک خطی با گمرکی هم در جنوب شرق آسیا ۱۱۴۰ تا ۱۱۶۰ و همچنین بدون گمرک نیز ۱۲۲۰ تا ۱۲۳۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که به ترتیب ۲۰ و همچنین ۷۰ دلار نسبت به هفته قبل رشد داشته می باشد.

در همین حال نرخ پلی اتیلن سنگین فیلم دیدنی و جذاب نیز در چین در محدوده ۱۰۶۰ تا ۱۱۳۵ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شد که نسبت به هفته قبل ۱۰ دلار افت کرده می باشد.

در جنوب شرق آسیا، نرخ پلی اتیلن سنگین همه منظوره ۱۱۴۰ تا ۱۱۹۰ دلار در هر تن اعلام شده که ۵۰ دلار گران شده می باشد. پلی اتیلن سنگین فیلم دیدنی و جذاب با گمرکی نیز در جنوب شرق آسیا با ۵۰ دلار افزایش به ۱۱۴۰ تا ۱۱۵۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید. همچنین نرخ پلی اتیلن سنگین فیلم دیدنی و جذاب بدون گمرکی نیز در جنوب شرق آسیا ۱۱۸۰ تا ۱۱۹۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که به ترتیب ۵۰ و همچنین ۴۰ دلار رشد کرده می باشد.

نرخ پلی اتیلن سنگین تزریقی نیز در چین در محدوده ۱۰۰۰ تا ۱۰۲۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که نسبت به هفته قبل ۳۰ دلار رشد کرده می باشد، نرخ آن کالا به صورت همه منظوره در جنوب شرق آسیا ۱۱۴۰ تا ۱۱۹۰ دلار در هر تن سی اف آر و همچنین با گمرکی ۱۱۴۰ تا ۱۱۵۰ دلار درهر تن سی اف آر و همچنین بدون گمرکی ۱۱۸۰ تا ۱۱۹۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که به ترتیب ۵۰ و همچنین ۴۰ دلار رشد کرده می باشد.

در همین حال نرخ پلی اتیلن سنگین بادی هم در چین ۱۰۴۰ تا ۱۱۰۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که نسبت به هفته قبل ۱۰ دلار رشد کرده می باشد. نرخ آن کالا به صورت همه منظوره ۱۰۴۰ تا ۱۲۰۰ و همچنین بدون گمرکی ۱۱۸۰ تا ۱۲۰۰ و همچنین با گمرکی ۱۱۴۰ تا ۱۱۵۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که ۵۰ و همچنین ۴۰ دلار رشد داشته می باشد.

pe-18march

 

نرخ پلی اتیلن ها در چین و همچنین آسیا افزایش یافت در تاریخ ۲۲ March 2016 | 1:10 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...