خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » آغاز اورهال خط پلی اتیلن سنگین ۰۰۳۵ بندرامام در سال شمسی ۹۵

آغاز اورهال خط پلی اتیلن سنگین ۰۰۳۵ بندرامام در سال شمسی ۹۵

آغاز اورهال خط پلی اتیلن سنگین ۰۰۳۵ بندرامام در سال شمسی ۹۵

|آغاز اورهال خط پلی اتیلن سنگین ۰۰۳۵ بندرامام در سال شمسی ۹۵ از پتروشیمی|

آغاز اورهال خط پلی اتیلن سنگین ۰۰۳۵ بندرامام در سال شمسی ۹۵

پتروتحلیل- در حالی آگاهان بازار از اورهال خط تولید پلی اتیلن سنگین ۰۰۳۵ پتروشیمی بندرامام از نهم فروردین ماه ۹۵ خبر می دهند که در این روزها بارگیری در آن مجتمع کند شده می باشد.

به به گفته «پتروتحلیل»، آن در حالی می باشد که بازار پتروشیمی وارد تعطیلات نوروز شده و همچنین عملا مبادلات خیلی زیاد ضعیف پی گرفته می می شود. در همین حال نرخ های محصولات پتروشیمی نیز نسبت به آغاز هفته دگرگونی و تغییری نداشته می باشد.

با آن حال گفته می می شود تاخیر بارگیری در پتروشیمی بندرامام سبب شده تا تحویل محموله های فروخته شده در هفته قبل به کندی انجام می شود.

آگاهان بازار می نامند: محموله های پلی اتیلن سنگین ۰۰۳۵ که به صورت فوری در هفته قبل فروخته شده، با بارگیری اندک و همچنین به صورت هر روز خدا ۲۰۰ تن از هر حواله در حال انجام می باشد.

آن در حالی می باشد که تعهد پتروشیمی بندرامام جهت تحویل پلی اتیلن سنگین ۰۰۳۵ در حدود ۹ هزارتن می باشد و همچنین اکثر بازیگران جدید آن بازار معتقدند؛ فردا آخرین روز بارگیری می باشد و همچنین به احتمال زیاد محموله های فروخته شده در هفته قبل تا پایان امسال بارگیری نخواهند شد.

بعضی از معامله گران نیز به تغییر خط تولید پلی اتیلن سنگین ۰۰۳۵ با HI500 اشاره می کنند. گفته می می شود بارگیری پلی اتیلن های سبک فیلم دیدنی و جذاب ۰۰۷۵ و همچنین ۰۲۰ نیز نسبت به قبل کندتر شده می باشد.

 

آغاز اورهال خط پلی اتیلن سنگین ۰۰۳۵ بندرامام در سال شمسی ۹۵ در تاریخ ۱۴ March 2016 | 4:55 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

01_bcbe849525_WhatsApp-Image-2019-11-01-at-12.35.22.jpeg

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه گذاری صدر تامین و همچنین بازدید از غرفه فولاد اکسین خوزستان

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه ...