خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » بهره برداری از پروژه عمرانی شرکت بهره برداری نفت و همچنین گاز مسجدسلیمان در اندیکا

بهره برداری از پروژه عمرانی شرکت بهره برداری نفت و همچنین گاز مسجدسلیمان در اندیکا

بهره برداری از پروژه عمرانی شرکت بهره برداری نفت و همچنین گاز مسجدسلیمان در اندیکا

|بهره برداری از پروژه عمرانی شرکت بهره برداری نفت و همچنین گاز مسجدسلیمان در اندیکا از پتروشیمی|

وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی/ ikiair.ir: یکی دیگر از پروژه های عمرانی و همچنین عام المنفعه شرکت بهره برداری نفت و همچنین گاز مسجدسلیمان که با هدف محروم و بی بهره زدایی و همچنین توسعه ورزش آن بار در شهرستان اندیکا ساخته شده بود امروز صبح تحویل و همچنین به مرحله بهره برداری رسید.
آیین تحویل و همچنین بهره برداری آن پروژه فرهنگی اسپورت و ورزشی صبح امروز و همچنین با حضور اسماعیل جلیلی نماینده شهروندان و مردم شهر مسجدسلیمان،لالی،هفتکل و همچنین اندیکا در مجلس شورای اسلامی، منوچهر ورناصری فرماندار اندیکا ، ابراهیم پیرامون مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و همچنین گاز مسجدسلیمان و همچنین سایر مسئولین محلی شهرستان اندیکا برگزار گردید .
آن سالن چند منظوره اسپورت و ورزشی با هدف توسعه فضاهای اسپورت و ورزشی مسقف شهرستان پر پتانسیل اندیکا توسط مدیریت مهندسی و همچنین ساختمان شرکت بهره برداری نفت و همچنین گاز مسجدسلیمان اجرا گردیده می باشد به جوانان ورزش دوست اندیکا آن امکان را می دهد که در یک فضای استاندارد و همچنین مجهز به فعالیت های اسپورت و ورزشی بپردازند .
آن سالن اسپورت و ورزشی قابلیت نمایش مسابقات متنوع و گوناگون و مختلف شامل والیبال ، بسکتبال ، فوتسال ، کاراته ، صخره نوردی ، هندبال را دارد و همچنین می تواند نقش ویژه ای در جهت جذب و همچنین پرورش استعداد های موجود در شهرستان اندیکا ایفا نماید.
مساحت ۱۶۰۰ متر مربع و همچنین جایگاه تماشاچیان به ظرفیت ۶۰۰ فرد یا شخص ، رختکن تیم های میهمان و همچنین میزبان ، اتاق مربیان و همچنین سرپرستان ، سیستم تهویه مطبوع و همچنین سرمایش ، سیستم اعلان و همچنین اطفای آتش و همچنین رعایت کلیه الزامات مقررات ملی ساختمان در باره بهینه سازی مصرف انرژی و همچنین ایمنی شامل مشخصات فنی آن پروژه عمرانی و همچنین عام المنفعه حوزه اسپورت و ورزشی می باشد .

** وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

 

بهره برداری از پروژه عمرانی شرکت بهره برداری نفت و همچنین گاز مسجدسلیمان در اندیکا در تاریخ ۲۳ January 2016 | 10:40 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

01_bcbe849525_WhatsApp-Image-2019-11-01-at-12.35.22.jpeg

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه گذاری صدر تامین و همچنین بازدید از غرفه فولاد اکسین خوزستان

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه ...