خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » نشت گاز در پتروشیمی کارون / ۳ فرد یا شخص دچار گازگرفتگی شدند

نشت گاز در پتروشیمی کارون / ۳ فرد یا شخص دچار گازگرفتگی شدند

نشت گاز در پتروشیمی کارون / ۳ فرد یا شخص دچار گازگرفتگی شدند

|نشت گاز در پتروشیمی کارون / ۳ فرد یا شخص دچار گازگرفتگی شدند از پتروشیمی|

وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی/ ikiair.ir: بر اثر نشت گاز در پتروشیمی کارون ۳ فرد یا شخص دچار گازگرفتگی و همچنین راهی بیمارستان شدند.

ساعتی پیش حادثه نشت گاز در پتروشیمی کارون منجر به گازگرفتگی سه فرد یا شخص از کارکنان آن شرکت شد.

آن سانحه که به دلیل نشت گاز از «فسژن» از ناحیه OFF GASS پتروشیمی کارون رخ داد به دلیل وزش باد به فاز ۲ آن کارخانه سرایت کرد.

بر اساس آن به گفته، نیروهای امدادی و همچنین ایمنی و همچنین آتش‌نشانی، آن حادثه را کنترل و همچنین از وقوع سانحه جدی‌تر جلوگیری کرده و همچنین آن مجتمع پتروشیمی هم‌اکنون در شرایط عادی به سر برده و همچنین در حال فعالیت می باشد.

شرکت پتروشیمی کارون نخستین تولیدکننده ایزوسیانات‌ها در خاورمیانه می باشد، آن شرکت در سال شمسی ۱۳۸۱ تأسیس و همچنین در اسفند ماه ۱۳۸۷ رسماً افتتاح شد.

پتروشیمی کارون با بهره بری و استفاده از گازهای کلر، منواکسیدکربن، هیدروژن و همچنین نیز تولوئن و همچنین اسید نیتریک قادر می باشد انواع محصولات پایه‌ای و همچنین اصلی پتروشیمی را شامل انواع ایزوسیانات‌ها که شامل ارزش افزوده بالاتر بوده با کیفیت خیلی زیاد عالی تولید و همچنین به بازارهای داخلی و همچنین خارجی عرضه کند.

** وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

 

نشت گاز در پتروشیمی کارون / ۳ فرد یا شخص دچار گازگرفتگی شدند در تاریخ ۱۷ January 2016 | 4:07 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

01_bcbe849525_WhatsApp-Image-2019-11-01-at-12.35.22.jpeg

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه گذاری صدر تامین و همچنین بازدید از غرفه فولاد اکسین خوزستان

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه ...