خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » خودنمایی «پی او همچنین سی»

خودنمایی «پی او همچنین سی»

خودنمایی «پی او همچنین سی»

|خودنمایی «پی او همچنین سی» از پتروشیمی|

خودنمایی «پی او همچنین سی»

پتروتحلیل- همانطور که انتظار می رفت نرخ پایه اکثر محصولات پلیمری روندی صعودی داشتند و همچنین در صدر آنها پی او همچنین سی با بیشترین افزایش خودنمایی می کند.

به به گفته «پتروتحلیل»، در صدر افزایش نرخ محصولات پلیمری پی او همچنین سی ها با ۱۸٫۶ قسمت و بخش قرار دارند. به آن ترتیب پی او همچنین سی گرید ۶۵ از رقم ۲ هزار و همچنین ۱۹۷ تومان در ۱۶ اسفند سال شمسی ۹۴ به ۲ هزار و همچنین ۶۰۶ تومان در ۱۵ فروردین سال شمسی ۹۵ رسید.

همچنین نرخ پی او همچنین سی گرید ۷۰ نیز از رقم ۲ هزار و همچنین ۴۱۶ تومان به رقم ۲ هزار و همچنین ۸۷۷ تومان در سال شمسی جدید رسید.

در رده دوم افزایش نرخ ها پلی استایرن های معمولی و همچنین مقاوم با ۱۱٫۲ و همچنین ۱۰٫۷ قسمت و بخش افزایش نسبت به سال شمسی قبل قرار دارند، همچنین نرخ پلی اتیلن های سنگین دورانی و همچنین تزریقی نیز در اعلام جدید شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیست به اسفند سال شمسی قبل ۱۰٫۴ قسمت و بخش رشد نرخ داشتند.

در همین حال پلی اتیلن های ترفتالات گرید آمورف و همچنین بطری نیز با رشدی معادل ۹٫۳ قسمت و بخش در رده بعدی افزایش نرخ ها نسبت به اسفند سال شمسی قبل قرار دارند.

پلی پروپیلن های نساجی نیز نسبت به اسفند ماه روندی افزایشی داشتند، به طوری که از رقم ۲ هزار و همچنین ۸۸۴ تومان به ۳ هزار و همچنین ۱۳۴ تومان رسیدند. پلی استایرن های انبساطی هم از رقم ۳ هزار و همچنین ۹۴۵ تومان در اسفندماه سال شمسی ۹۴ به رقم ۴ هزار و همچنین ۲۶۰ تومان در سال شمسی جدید رسیدند.

در رده های بعدی رشد نرخ نیز پلی اتیلن های ترفتالات نساجی، سوپر برایت و همچنین پلی پروپیلن های شیمیایی با ۷٫۴ قسمت و بخش رشد قرار دارند.

همچنین کمترین افزایش نرخ ها نیز نسبت به اسفند سال شمسی قبل متعلق به پلی اتیلن های سنگین بادی، سبک فیلم دیدنی و جذاب، سنگین اکستروژن، سنگین فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سبک خطی می باشد، به طوری که پلی اتیلن های سنگین بادی، سبک فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سنگین اکستروژن حدودا ۶ قسمت و بخش و همچنین پلی اتیلن های سنگین فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سبک خطی حدودا ۵ قسمت و بخش نسبت به سال شمسی قبل رشد نرخ داشتند.

در همین حال نرخ دلار نیز با افزایش اندک در محاسبات نرخ محصولات پتروشیمی لحاظ شده می باشد، به طوری که از رقم ۳ هزار و همچنین ۴۵۲ تومان به ۳ هزار و همچنین ۴۸۴ تومان رسیده می باشد.

farvardin15

خودنمایی «پی او همچنین سی» در تاریخ ۳ April 2016 | 6:09 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...