خانه » نفت » پلی پروپیلن های آسیایی گرفتار عرضه محدود

پلی پروپیلن های آسیایی گرفتار عرضه محدود

پلی پروپیلن های آسیایی گرفتار عرضه محدود

|پلی پروپیلن های آسیایی گرفتار عرضه محدود از پتروشیمی|

پلی پروپیلن های آسیایی گرفتار عرضه محدود

پتروتحلیل- نرخ پلی پروپیلن در تاریخ آول آوریل در جنوب شرق آسیا و همچنین چین روندی افزایشی یافت. البته در چین رشد نرخ ها نسبت به جنوب شرق آسیا کمتر بود.

به نقل از «پتروتحلیل»، نرخ پلی پروپیلن فیلم دیدنی و جذاب (BOPP) در تاریخ یاد شده به صورت همه منظوره و همچنین بدون گمرکی در جنوب شرق آسیا ۴۰ دلار افزایش داشت و همچنین در محدوده ۱۰۵۰ تا ۱۱۳۰ دلار در هر تن سی اف آر نقل از شده می باشد.

همچنین پلی پروپیلن فیلم دیدنی و جذاب (BOPP) در جنوب شرق آسیا با گمرکی هم ۱۰۵۰ تا ۱۰۹۰ دلار در هر تن سی اف آر نقل از شده که ۴۰ دلار نسبت به هفته قبل رشد کرده می باشد. نرخ آن کالا در چین نیز روندی صعودی داشته و همچنین در محدوه ۹۹۰ تا ۱۰۳۰ دلار در هر تن سی اف آر نقل از شده که ۲۰ دلار افزایش داشته می باشد.

در همین حال نرخ پلی پروپیلن فیلم دیدنی و جذاب (ipp) به صورت همه منظوره، با گمرکی و همچنین بدون گمرکی در جنوب شرق آسیا با رشد ۵۰ دلاری روبه رو شد، به آن ترتیب نرخ آن کالا به صورت همه منظوره در محدوده ۱۰۸۰ تا ۱۱۵۰ دلار در هر تن سی اف آر و همچنین باگمرکی نیز ۱۰۸۰ تا ۱۰۹۰ و همچنین بدون گمرکی هم ۱۱۴۰ تا ۱۱۵۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده می باشد.

در تاریخ یاد شده نرخ پلی پروپیلن تزریقی نیز به صورت همه منظوره و همچنین در جنوب شرق آسیا به ۱۰۶۰ تا ۱۱۴۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید که ۵۰ دلار نسبت به هفته قبل رشد را نشان می دهد. نرخ آن کالا در جنوب شرق آسیا با گمرکی ۱۰۶۰ تا ۱۰۷۰ و همچنین بدون گمرکی ۱۱۲۰ تا ۱۱۴۰ دلار در هر تن سی اف آر نقل از شده که ۵۰ دلار رشد داشته می باشد.

نرخ آن کالا به صورت همه منظوره و همچنین در ویتنام نیز در محدوده ۱۰۶۰ تا ۱۰۸۰ دلار  و همچنین در چین ۹۸۰ تا ۱۰۲۰ دلار در هر تن سی اف آر بوده که در ویتنام ۳۰ و همچنین در چین ۲۰ دلار نسبت به هفته قبل گران تر شده می باشد.

در  همین حال نرخ پلی پروپیلن رافیا در جنوب شرق آسیا نیز با رشد روبه رو شد، به طوری که نرخ آن کالا به صورت همه منظوره با افزایش ۵۰ دلاری به رقم ۱۰۶۰ تا ۱۱۴۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید. نرخ آن کالا با گمرکی ۱۰۶۰ تا ۱۰۷۰ و همچنین بدون گمرکی هم ۱۱۲۰ تا ۱۱۴۰ دلار در هر تن سی اف آر نقل از شده که نسبت به هفته قبل ۵۰ دلار رشد کرده می باشد. در ویتنام و همچنین چین هم نرخ آن کالا به ترتیب در محدوده ۱۰۶۰ تا ۱۰۸۰ و همچنین ۹۸۰ تا ۱۰۲۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که به ترتیب ۳۰ و همچنین ۲۰ دلار رشد داشته می باشد.

در همین حال در تاریخ یاد شده نرخ پلی پروپیلن مشکی کوپلیمر به صورت همه منظوره و همچنین در جنوب شرق آسیا نیز با رشد ۵۰ دلاری به رقم ۱۱۲۰ تا ۱۱۹۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید. نرخ آن کالا در جنوب شرق آسیا با گمرکی ۱۱۲۰ تا ۱۱۳۰ و همچنین بدون گمرکی ۱۱۷۰ تا ۱۱۹۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که نسبت به هفته قبل ۲۰ دلار رشد داشته می باشد. همچنین نرخ آن کالا در چین در محدوده ۱۱۰۰ تا ۱۱۷۰ دلار در هر تن سی اف آر نقل از شده که نسبت به هفته قبل ۱۰ دلار رشد داشته می باشد.

همچنین نرخ پلی پروپیلن Random کوپلیمر نیز در آن تاریخ در جنوب شرق آسیا ۱۱۸۰ تا ۱۲۸۰ دلار در هر تن سی اف آر نقل از شده که ۵۰ دلار رشد کرده می باشد. نرخ آن کالا در جنوب شرق آسیا و همچنین با گمرکی ۱۱۸۰ تا ۱۲۰۰ و همچنین بدون گمرکی ۱۲۵۰ تا ۱۲۸۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که ۵۰ و همچنین ۴۰ دلار رشد داشته می باشد. همچنین نرخ آن کالا در چین در محدوده ۱۱۸۰ تا ۱۲۶۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که ۸۰ دلار نسبت به هفته قبل گران شده می باشد. به آن ترتیب به جز پلی پروپیلن  Random کوپلیمر مابقی پلی پروپیلن ها در چین با رشد کمتری روبه رو شدند. عرضه محدود یکی از دلایل رشد نرخ پلی پروپیلن در آسیا عنوان شده می باشد.

۱aprilpp-1

پلی پروپیلن های آسیایی گرفتار عرضه محدود در تاریخ ۳ April 2016 | 9:39 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...