خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » وزیر نفت: حاضریم پالایشگاه آبادان را مجانی بدهیم

وزیر نفت: حاضریم پالایشگاه آبادان را مجانی بدهیم

وزیر نفت: حاضریم پالایشگاه آبادان را مجانی بدهیم

|وزیر نفت: حاضریم پالایشگاه آبادان را مجانی بدهیم از پتروشیمی|

پالایشگاه آبادان
وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی/ ikiair.ir: وزیر نفت با اشاره به واگذاری های انجام شده در وزارت نفت گفت: دیگر چیزی در صنعت نفت ایران جهت خصوصی سازی باقی نمانده جز دو پالایشگاه آبادان و همچنین اراک که هرکه می خواهد حاضریم آن هم را هم مجانی و رایگان تقدیم کنیم.

بیژن زنگنه در اتاق بازرگانی تهران گفت: هیچ مخالفتی با وارد شدن شرکت‌های نفتی غیردولتی به عرصه فروش نفت خام ندارم؛ ولی باید توجه داشت بایستی و حتما از بازگشت پول نفت و همچنین مقصد آن هم مطمئن شویم چرا که نفت نباید روی آب سرگردان بماند.

وزیر نفت افزود: یک میلیارد و همچنین ۸۰۰ میلیون دلار پول به صدرا دادیم تا طبق قرارداد کار کند ولی باید توجه داشت هیچ کاری تحویل ما نشده می باشد.

او همچنین گفت: یک فاز پارس جنوبی را یک میلیارد دلار به خارجی ها دادیم و همچنین یک فاز دیگر را ۳٫۷ میلیارد دلار به ایرانیها دادیم و همچنین هنوز هیچ اتفاقی نیافتاده می باشد.

وزیرنفت افزود: من به هیچ کالای خارجی که ساخت داخل داشته بایستی و حتما اجازه وارد شدن نمی دهم ولی باید توجه داشت به شرط آنکه رقابتی باشد و همچنین به دو برابر نرخ نباشد.

زنگنه در قسمت و بخش غیره ای در باره واگذاری جایگاه ها افزود: ۱۵۰ جایگاه در ایران واگذار می کنیم ولی باید توجه داشت نمی‌خواهیم به ۱۵۰ فرد یا شخص بدهیم. آن روش اداره جایگاه نیست. نمی قدرت ۴ هزار جایگاه را به ۴ هزار فرد یا شخص داد.

** وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

وزیر نفت: حاضریم پالایشگاه آبادان را مجانی بدهیم در تاریخ ۲۳ December 2015 | 4:49 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

01_bcbe849525_WhatsApp-Image-2019-11-01-at-12.35.22.jpeg

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه گذاری صدر تامین و همچنین بازدید از غرفه فولاد اکسین خوزستان

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه ...