خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » دست یار وزیر نفت در ماهشهر: برجام کشور را رشد و همچنین توسعه خواهد داد/ صنایع پتروشیمی بایستی و حتما جهت شهروندان و مردم شهر ساخته یا ایجاد رفاه کند

دست یار وزیر نفت در ماهشهر: برجام کشور را رشد و همچنین توسعه خواهد داد/ صنایع پتروشیمی بایستی و حتما جهت شهروندان و مردم شهر ساخته یا ایجاد رفاه کند

دست یار وزیر نفت در ماهشهر: برجام کشور را رشد و همچنین توسعه خواهد داد/ صنایع پتروشیمی بایستی و حتما جهت شهروندان و مردم شهر ساخته یا ایجاد رفاه کند

|دست یار وزیر نفت در ماهشهر: برجام کشور را رشد و همچنین توسعه خواهد داد/ صنایع پتروشیمی بایستی و حتما جهت شهروندان و مردم شهر ساخته یا ایجاد رفاه کند از پتروشیمی|

شعری مقدم

وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی/ ikiair.ir: دست یار وزیر نفت و همچنین مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی کشور گفت: اجرایی شدن برجام باعث توسعه و همچنین پیشرفت کشور خواهد شد.

عباس شعری‌مقدم صبح امروز در همایش حمایت از تولیدات منطقه‌ای در تالار آفرینش نهاد منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی اظهار کرد: شاهد به پس نتیجه آن می شود که رسیدن تلاش‌های حکومت تدبیر و همچنین امید در بحث و داستان برجام هستیم و همچنین آن پیشامد جدید نویدبخش توسعه و همچنین پیشرفت اقتصادی کشور می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه بسته شدن پرونده هسته‌ای ایران در شورای حکام و همچنین اجرایی شدن برجام تاثیر ویژه‌ای بر صنعت پتروشیمی خواهد داشت و همچنین باعث رونق آن صنعت عظیم خواهد شد تصریح کرد: بعد از حصول توافق هسته‌ای شاهد حضور خیل عظیم سرمایه‌گذاران خارجی در کشور بودیم که علاقمند به سرمایه‌گذاری در ایران اسلامی خواهند بود.

دست یار وزیر نفت با تاکید بر آنکه آن مسائل همه در سایه تلاش‌های حکومت تدبیر و همچنین امید گرفته شده و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات موجود در حال رفع شدن می باشد و همچنین توسعه و همچنین پیشرفت کشور در حال شکل‌گیری می باشد متذکر شد: بعد از برجام رونق خوبی در صنعت پتروشیمی شکل خواهد گرفت که بایستی و حتما از آن فرصت به خوبی بهره‌گیری می شود.

مدیرعامل صنایع ملی پتروشیمی کشور بر لزوم حمایت از تولیدات داخلی تاکید کرد و همچنین گفت: خریدها بایستی و حتما محلی می شود تا آن موضوع در منطقه ها و مناطق محل استقرار صنایع باعث ساخته یا ایجاد رونق و همچنین ثروت شده و همچنین شهروندان و مردم شهر احساس رفاه کنند.

شعری‌مقدم با گفتن آنکه صنعت در هر مکانی که رشد و همچنین توسعه پیدا کند امکانات آن هم منطقه را صرف خود می کند بنابراین صنایع وظیفه دارند آن پیشامد جدید را به نحو مطلوبی جبران کنند اضافه کرد: یکی از آرزوهایم آن بود که صنعت بتواند به توسعه منطقه کمک بکند و همچنین کارهای خوبی نیز در آن ارتباط و رابطه انجام شد.

دست یار وزیر نفت ادامه داد: در حکومت اصلاحات نیز که طرفدار توسعه فرهنگی بود و همچنین در زمان وزیر نفت و همچنین دست یار وقت او همچنین نیز که طرفدار توسعه بودند و همچنین فرصت خدمتگزاری پیدا کردم از آن فرصت به خوبی بهره بری و استفاده شد و همچنین توانستیم کارهای خیلی زیاد خوبی در منطقه انجام دهیم.

شعری‌مقدم اضافه کرد: خیلی علاقه داشتیم که بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر به رشد و همچنین توسعه‌ای برسد که در منطقه به مرجع درمانی تغییر پیدا کردن می شود و همچنین بیماران کشورهای حاشیه خلیج فارس جهت درمان به آن بیمارستان رفت و آمد و مراجعه کنند.

او همچنین در پایان یادآور شد: نیت و اراده داشتیم در منطقه هایپر استار نیز احداث و همچنین راه‌اندازی می شود که شهروندان و مردم شهر از خرید از بازارهای کشورهای عربی بی‌مستلزم و نیاز شوند که رسیدن به دوران بازنشستگی مانع تحقق آن موضوع شد.

منبع: فارس/*

** وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

 

دست یار وزیر نفت در ماهشهر: برجام کشور را رشد و همچنین توسعه خواهد داد/ صنایع پتروشیمی بایستی و حتما جهت شهروندان و مردم شهر ساخته یا ایجاد رفاه کند در تاریخ ۱۶ December 2015 | 3:35 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

خدمت ادامه دارد

خدمت ادامه دارد |خدمت ادامه دارد از پتروشیمی| عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: هیات مدیره شرکت پتروشمی امیر ...