خانه » بورس انرژی » تاثیر منفی «فارس» بر شاخص کل

تاثیر منفی «فارس» بر شاخص کل

تاثیر منفی «فارس» بر شاخص کل

|تاثیر منفی «فارس» بر شاخص کل از پتروشیمی|

تاثیر منفی «فارس» بر شاخص کل

پتروتحلیل- در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس ۶۵ واحد رشد کرد و همچنین به رقم ۷۸ هزار و همچنین ۱۵۸ واحد رسید. همچنین در بازار فرابورس آیفکس ۶ واحد ارزش خود را از دست داد و همچنین ۸۲۱ واحد شد.

به نقل از «پتروتحلیل»، در بازار امروز معامله ۸۹۲ هزار سهم “فارس” در محدوده منفی ۱۳۵ واحد شاخص کل را کاهش داد. ارزش سهام اکثر نمادهای تیم شیمیایی کاهش یافت. نمادهای زاگرس، جم، شفارا، شاراک، شتوکا، وپترو، پترول، تاپیکو و همچنین پارسان با افت نرخ مواجه شدند.

در معاملات امروز نماد شخارگ بعد از اعلام پیش بینی دخل و درآمد هر سهم بازگشایی شد که با کاهش نرخ همراه شد. ولی باید توجه داشت امروز نیز شرکت های پالایشی روند نزولی را در پیش گرفتند به طوری که شتران با حجم معاملات ۵ میلیون سهم ۲ قسمت و بخش افت کرد و همچنین تاثیر منفی بر بازار فرابورس گذاشت.

نمادهای شبندر، شپنا، شاوان و همچنین شراز در محدوده منفی معامله شدند و همچنین تنها نماد شبریز بعد از معامله ۱٫۲ میلیون سهم، ۱٫۶ قسمت و بخش رشد کرد. امروز پتروشیمی فجر نیز بعد از نمایش مجمع فوق العاده مبنی بر انتخاب افراد هیات مدیره بازگشایی شد و همچنین با معامله ۷ میلیون سهم اندکی مثبت شد.

تاثیر منفی «فارس» بر شاخص کل در تاریخ ۷ March 2016 | 7:20 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

پالایشی ها منفی شدند

پالایشی ها منفی شدند |پالایشی ها منفی شدند از پتروشیمی| پتروتحلیل-در پایان معاملات امروز شاخص ...