خانه » بورس انرژی » «فجر» آماده بازگشایی نماد شد

«فجر» آماده بازگشایی نماد شد

«فجر» آماده بازگشایی نماد شد

|«فجر» آماده بازگشایی نماد شد از پتروشیمی|

«فجر» آماده بازگشایی نماد شد

پتروتحلیل- با نمایش مجمع فوق العاده امروز پتروشیمی فجر و همچنین انتخاب هیات مدیره ۵ نفره، آن شرکت جدید و تو و تازه وارد آماده بازگشایی نماد شد.
پتروشیمی فجر که چهارشنبه دو هفته پیش با کشف نرخ ۱۱۵۰ تومانی هر سهم وارد بورس شده ، صبح امروز مجمع فوق العاده ایی را با حضور ۹۰ قسمت و بخش سهامداران و همچنین جهت انتخاب هیات مدیره برگزار کرد.
دراین مجمع ، ۵ عضو حقوقی “بفجر” بدون تغییر نسبت به قبل و همچنین جهت دو سال شمسی انتخاب شدند که شامل شرکت های هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس ( با مالکیت ۶۲ درصدی و همچنین بعد از عرضه ابتدایی و اولیه ۸ درصدی) ،پتروشیمی مبین و همچنین بندرامام ،مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی و همچنین سرمایه گذاری عدالت استان مازندارن ( با ۳۰ قسمت و بخش سهام) خواهند بود.
نماد معاملاتی “بفجر” طی یکی دو روز بعدی آماده بازگشایی شده می باشد.
براساس آن به گفته، از زمان عرضه ابتدایی و اولیه سهام آن شرکت ۲۵۰ میلیارد تومانی تا قبل از توقف نماد در ۱۳ اسفند، آن سهم با رشد ۳۷ درصدی به ۱۵۷۹ تومان رسیده می باشد.

همچنین آن شرکت اولین پیش بینی دخل و درآمد خود در سال شمسی ۹۵ را هم نشر یافته شده کرد.

براساس آن به گفته، اولین پیش بینی دخل و درآمد هر سهم سال شمسی اقتصادی و مالی منتهی به ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ (حسابرسی شده) پتروشیمی فجر به آن شرح می باشد: ر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت طی نامه شماره مورخ ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ پیش بینی دخل و درآمد هر سهم جهت سال شمسی منتهی به ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ با سرمایه ۲,۵۰۰,۰۰۰ میلیون ریال مبلغ ۲,۶۶۴ ریال به روش خالص بعد از کسر مالیات می باشد.
سود هرسهم به گفته قبل: ۲,۶٨۶ ریال
سود هرسهم به گفته جدید: ۲,۶۶۴ ریال
قسمت و بخش تغییر: ۱% تعدیل منفی
*به گفته بر اساس اولین پیش بینی حسابرسی نشده مقایسه شده می باشد.

▪️مبنای مشخص کردن نرخ ارز مورد بهره بری و استفاده:
نرخ ارز مورد بهره بری و استفاده در بودجه پیس بینی شده سال شمسی ۱۳۹۵ بر مبنای نرخ ارز قابل دسترس(آزاد) جهت هر دلار ۳۵٫۰۰۰ و همچنین یورو ۴۰٫۰۰۰ ریال محاسبه شده می باشد.

«فجر» آماده بازگشایی نماد شد در تاریخ ۶ March 2016 | 10:03 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

پالایشی ها منفی شدند

پالایشی ها منفی شدند |پالایشی ها منفی شدند از پتروشیمی| پتروتحلیل-در پایان معاملات امروز شاخص ...