خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » نشست وزیر نفت و همچنین پتروشیمی هند با شرکت های پهناور و بزرگ پتروشیمی ایران

نشست وزیر نفت و همچنین پتروشیمی هند با شرکت های پهناور و بزرگ پتروشیمی ایران

نشست وزیر نفت و همچنین پتروشیمی هند با شرکت های پهناور و بزرگ پتروشیمی ایران

|نشست وزیر نفت و همچنین پتروشیمی هند با شرکت های پهناور و بزرگ پتروشیمی ایران از پتروشیمی|

نشست وزیر نفت و همچنین پتروشیمی هند با شرکت های پهناور و بزرگ پتروشیمی ایران

پتروتحلیل- نمایشگاه P4 هندوستان به همراه سمیناری با رویکرد سرمایه گذاری درصنایع پتروشیمی و همچنین پلیمری ایران و همچنین توانایی صادرات مواد پلیمری ایران به بازار هند در فروردین ماه سال شمسی ۹۵ با حضور شرکت های پهناور و بزرگ پتروشیمی دردهلی برگزار خواهد شد.

به نقل از «پتروتحلیل»، آن نمایشگاه و همچنین سمینار با تلاش شرکت بیوتی اسکای، نماینده انحصاری و همچنین رسمی نمایشگاه P4  هندوستان وهمچنین  وزارت نفت و همچنین پتروشیمی هند ، انجمن پلاستیک هند و همچنین شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران در تاریخ هفدهم تا بیستم فروردین ماه برگزار خواهد شد.
براساس آن نقل از، در حاشیه آن سمینارنیز نشست فعالان اقتصادی صنایع پتروشیمی  و۲۰۰ فرد یا شخص از تجارهندوستان که مشتریان محصولات پتروشیمی و همچنین پلیمری ایران خواهند بود ، برگزار  میگردد.

به گفته برگزارکنندگان آن نمایشگاه، آن نشست با هدف تصاحب سهم بزرگی از بازار ۱۴۴ میلیارد دلاری پلاستیک و همچنین پتروشیمی بازار هند صورت خواهد گرفت.
مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد که در آن نمایشگاه و همچنین سمینار شرکت های پهناور و بزرگ پتروشیمی ازجمله شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت بازرگانی پتروشیمی ، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پتروشیمی شازند، پلی پروپیلن جم حضور دارند.

نشست وزیر نفت و همچنین پتروشیمی هند با شرکت های پهناور و بزرگ پتروشیمی ایران در تاریخ ۱۲ March 2016 | 6:10 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

01_bcbe849525_WhatsApp-Image-2019-11-01-at-12.35.22.jpeg

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه گذاری صدر تامین و همچنین بازدید از غرفه فولاد اکسین خوزستان

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه ...