خانه » نفت » پیش بینی ها از تغییر اوضاع «پلی پروپیلن» در قسمتهای آخر آوریل

پیش بینی ها از تغییر اوضاع «پلی پروپیلن» در قسمتهای آخر آوریل

پیش بینی ها از تغییر اوضاع «پلی پروپیلن» در قسمتهای آخر آوریل

|پیش بینی ها از تغییر اوضاع «پلی پروپیلن» در قسمتهای آخر آوریل از پتروشیمی|

پیش بینی ها از تغییر اوضاع «پلی پروپیلن» در قسمتهای آخر آوریل

پتروتحلیل- نرخ های پلی پروپیلن در چین از اوایل ماه ژانویه روندی افزایشی داشته اند و همچنین طبق داده های شاخص نرخ پایگاه تحلیلی ChemObris نرخ های آن محصول در آن مدت بطور متوسط ۱۸۸ دلار در هر تن (CFR) افزایش یافته می باشد.

به به گفته «پتروتحلیل»، داده ها همچنین نشان می دهند که نرخ های پلی پروپیلن وارداتی در حال حاضر از اوایل ماه اکتبر سال شمسی قبل در بالاترین مقدار و اندازه و میزان خود قرار دارند.
چندین معامله کننده تأیید کرده اند که به سبب کمبود عرضه و همچنین در جریان بودن تعطیلی کارخانه ها جهت فعالیت های حفظ و همچنین نگهداری، نرخ ها در کوتاه مدت روند افزایشی خود را حفظ خواهند کرد در حالیکه دیگر معامله کنندگان بر آن عقیده اند که روند افزایشی فعلی با شروع به کار مجدد کارخانه ها در قسمتهای آخر ماه آوریل سرعت خود را از دست خواهد داد.

یک تاجر در Ningbo به گفته داده می باشد: «نرخ های پلی پروپیلن به سبب عرضه کم آن محصول جهت یک هفته دیگر به افزایش خود ادامه خواهند داد و همچنین ما پیش بینی می کنیم جهت چند هفتۀ بعدی نیز نرخ ها همچنان افزایش بیابند. با آن وجود معتقدیم که سرعت آن روند افزایشی با شروع به کار مجدد کارخانه های پلی پروپیلن در قسمتهای آخر آوریل و همچنین اوایل مِی کند خواهد شد.»
تولیدکنندۀ دیگر اشاره کرده می باشد با توجه به افزایش سریع نرخ ها تقاضای پلی پروپیلن در چین آنچنان بالا نیست و همچنین اظهار داشته می باشد: «ما احساس می کنیم که بازار تا اوایل آوریل روند افزایشی خود را حفظ کند. با آن وجود احتمال می رود با شروع به کار مجدد چندین کارخانه و همچنین برطرف شدن معظلات و مسائل و مشکلات عرضۀ آن محصول، آن روند تغییر کند.»

در خبرهای جدید تولید آمده می باشد شرکت Sinopec Maoming نیت و اراده دارد تا خط تولید پلی پروپیلن شماره یک خود با ظرفیت تولید ۳۰۰ هزار تن در سال شمسی و همچنین خط تولید پلی پروپیلن شماره دو خود با ظرفیت تولید ۱۷۰ هزار تن در سال شمسی را به ترتیب در تاریخ های ۴ و همچنین ۲۳ آوریل مجددا فعال کند.

پالایشگاه Zhenhai واحد تولید پلی پروپیلن ۵۰۰ هزار تنی خود را در اوایل مِی جهت دوره ۴۵ روزه تعطیل کرد و همچنین شرکت پتروشیمی Sinopec-Sk Wuhan نیز نیت و اراده دارد دو خط تولید پلی پروپیلنِ خود را در مجموع با ظرفیت تولید ۴۰۰ هزار تن به منظور فعالیت های حفظ و همچنین نگهداری از اوایل ماه آوریل تا اواسط مِی تعطیل کند. به به گفته «پتروتحلیل»، شرکت Shenhua Charcoal Chemical Industry نیت و اراده دارد واحد پلی پروپیلنِ ذغالیِ خود با ظرفیت تولید ۳۰۰ هزار تن در سال شمسی را در یکم آوریل تعطیل کند. انتظار می رود آن واحد فعالیت خود را ۹ مِی از سر بگیرد. همچنین و علاوه بر آن تعطیلی ها معامله کنندگان چینی همچنین به گفته داده اند که محدودیت های عرضه از منابع خاورمیانه نیز در کوتاه مدت برطرف خواهد شد.

پیش بینی ها از تغییر اوضاع «پلی پروپیلن» در قسمتهای آخر آوریل در تاریخ ۶ April 2016 | 5:32 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...