خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » آخرین فناوری های تولید آمونیاک و همچنین سنتز متانول

آخرین فناوری های تولید آمونیاک و همچنین سنتز متانول

آخرین فناوری های تولید آمونیاک و همچنین سنتز متانول

|آخرین فناوری های تولید آمونیاک و همچنین سنتز متانول از پتروشیمی|

آخرین فناوری های تولید آمونیاک و همچنین سنتز متانول

پتروتحلیل- شرکت جانسون متی انگلستان که در باره توسعه و همچنین فروش فناوری های تولید متانول، آمونیاک، گاز سنتز و همچنین محصولات پایین دستی مرتبط و همچنین همچنین تولید و همچنین فروش انواع کاتالیست های مورد مستلزم و نیاز در فرآیند تولید گاز سنتز، آمونیاک، متانول، تبدیلات گاز طبیعی به مشتقات نفتی و همچنین کاتالیست های حاوی فلزات با ارزش (تیم PGM) شامل اعتبار و همچنین شناخته شدن و شهرت جهانی می باشد، بعد از چندین سال شمسی تحریم صنعت نفت و همچنین گاز و همچنین پتروشیمی و همچنین به دنبال اجرای برجام، کنفرانس دو روزه ای در تهران با شرکت فعالین صنعت نفت و همچنین گاز و همچنین پتروشیمی ایران برگزار کرد.

به نقل از «پتروتحلیل»، شرکت جانسون متی در آن کنفرانس آخرین فناوری های توسعه داده شده خود را در باره تولید آمونیاک، سنتز متانول، ریفرمرهای جدید GHR ، کاتالیست های جدید و همچنین با عملکرد بالا در باره کراکینگ گاز طبیعی و همچنین تولید محصولات پایین دستی گاز سنتز به علاقه مندان معرفیو باره های شرکت فعالتر خود را در ایران آماده کرد.

چهره های شاخص جانسون متی، جان برایتلینگ، متیو هامفری، سو اپلتون و همچنین رضا عبادی از برگزار کنندگان و همچنین سخنرانان اصلی و همچنین کلیدی آن کنفرانس دو روزه بودند. جمعی از مدیران و همچنین کارشناسان صنعت نفت و همچنین گاز و همچنین پتروشیمی از شرکت های عملیاتی و همچنین سرویس ها و خدمات فنی مهندسی در آن کنفرانس دو روزه شرکت کردند و همچنین ضمن بهره بری و استفاده از مشاوره های فنی شرکت جانسون متی، از آخرین تغییرات فناوری در تولید محصولات نفتی و همچنین پتروشیمیایی و همچنین باره همکاری در احداث پلنت های جدید بالادستی و همچنین صنایع تکمیلی مطلع شده و همچنین مذاکرات مرتبط در حاشیه کنفرانس انجام شد.

در همین حال روز اول کنفرانس تمرکز بر فناوری های تولید گاز سنتز و همچنین محصولات بالادست و همچنین تکمیلی داشت. در آن روز بعد از معرفی کلی و همچنین تاریخچه سرویس ها و خدمات و همچنین فناوری های توسعه داده شده شرکت جانسون متی، ابتدا مروری بر چشم انداز بازار آمونیاک و همچنین متانول و همچنین مشتقات پایین دستی ارایه شد و همچنین سپس، آخرین فناوری های تولید آمونیاک شرکت (uhde (TKIS) معرفی شد و همچنین در پی آن هم با توجه به در اختیار گرفتن فناوری تولید فرمالدهید از متانول از شرکت سوئدی PERSTORP FORMOX ، آخرین به روز رسانی ها در کاتالیست فرایند و همچنین فناوری تولید آن محصول پرکاربرد و همچنین پایین دستی متانول مرور شد.

همچنین در ادامه با توجه به خرید سهم ۱۱ درصدی شرکت CECC چین توسط جانسون متی، فناوری جدید MTX یا تولید اولفین های C3 و همچنین C4 از متانول معرفی شد که با موفقیت مراحل پایلوت و همچنین دموپلنت را پشت سر گذاشته می باشد و همچنین در رقابت با فناوری MTO در شرایطی که همچنین و علاوه بر تولید پروپیلن، مشتقات بوتیلن نیز مطلوب سرمایه گذاران باشد، می تواند مورد توجه قرار گیرد.

در پایان روز نخست، نسل جدید ریفرمرهای COMBI اتوترمال همراه با مبدل بازیابی حرارتی یا اصطلاحا GHR REFORMER که بالغ بر ۲۰ سال شمسی سابقه توسعه فناوری در جانسون متی را یدک می کشد، به عنوان یکی از راهکارهای کاهش مصرف قابل توجه آب، بهینه سازی مصرف انرژی و همچنین کاهش نشر آلاینده های گازی در پلنت های متانول و همچنین بویژه واحدهای متانول میان دستی که جهت تولید محصولات نهایی اولفین طراحی شده اند، کاربرد دارد.

به نقل از «پتروتحلیل»، روز دوم کنفرانس، تمرکز ویژه ای بر آخرین فناوری های به کار رفته در کاتالیست های سنتز آمونیاک و همچنین متانول و همچنین کاتالیست های مورد بهره بری و استفاده در تولید گاز سنتز از مراحل سولفورزدایی تا ریفرمینگ، شیفت دمای پایین و همچنین بالا و همچنین نهایتا متاناسیون برقرار بود و همچنین جانسون متی ضمن ارایه اطلاعات مفید از ابعاد متنوع و گوناگون و مختلف شیمی کاتالیست، فرایند و همچنین مکانیک کاتالیست، از آخرین محصولات قابل فروش خود در فرایندهای متنوع و گوناگون و مختلف پرده برداری کرد.

همچنین آخرین تجهیزات مدرن بازرسی فنی ریفرمر ها و همچنین  کوره ها نیز معرفی و همچنین به همراه مصادیق اصولی و کاربردی تحلیل شدند.

آخرین فناوری های تولید آمونیاک و همچنین سنتز متانول در تاریخ ۱۲ March 2016 | 5:10 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

01_bcbe849525_WhatsApp-Image-2019-11-01-at-12.35.22.jpeg

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه گذاری صدر تامین و همچنین بازدید از غرفه فولاد اکسین خوزستان

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه ...