خانه » نفت » افزایش نرخ های محصولات «Petkim» جهت ماه آوریل

افزایش نرخ های محصولات «Petkim» جهت ماه آوریل

افزایش نرخ های محصولات «Petkim» جهت ماه آوریل

|افزایش نرخ های محصولات «Petkim» جهت ماه آوریل از پتروشیمی|

افزایش نرخ های محصولات «Petkim» جهت ماه آوریل

پتروتحلیل- به گفته توزیع کنندگان در ترکیه، شرکت Petkim تولیدکننده داخلی آن کشور افزایش نرخ ها جهت ماه آوریل را اعلام کرده می باشد.

به نقل از «پتروتحلیل»، آن تولیدکننده نرخ های خود جهت پلی پروپیلن، پلی اتیلن سبک و همچنین پلی اتیلن سبک گریدهای t را ۴۵ دلار در هر تن و همچنین پلی اتیلن سنگین را ۳۵ دلار در هر تن و همچنین پی او همچنین سی را ۱۵ دلار در هر تن افزایش داده می باشد.
نرخ های جدید آن تولیدکننده جهت پلی پروپیلن گرید رافیا بین ۱۲۹۰ تا ۱۳۰۰ دلار در هر تن، جهت گرید تزریقی ۱۳۰۰ دلار در هر تن و همچنین جهت گرید فیبر ۱۳۲۰ دلار در هر تن قرار دارد. شرکت Petkim آخرین بار در تاریخ ۲۸ مارس ۲۰۱۶ نرخ های پلی پروپیلن خود را افزایش داده بود.

نرخ های جدید آن شرکت جهت پلی اتیلن سبک جهت گرید G03/5 و همچنین F2 تا F12 در رقم ۱۴۶۵ دلار در هر تن و همچنین جهت گریدهای H2 تا H8 در رقم ۱۴۵۵ دلار در هر تن قرار دارد. نرخ های پلی اتیلن سبک گریدهای t بین ۱۴۶۰ تا ۱۴۸۵ دلار در هر تن نقل از شده اند. آن تولیدکننده آخرین بار نرخ های پشنهادی خود جهت پلی اتیلن سبک را در ۲۸ مارس تغییر داده بود.
شرکت Petkim ترکیه همچنین نرخ های پلی اتیلن سنگین خود را نسبت به آخرین بار تغییر نرخ آن محصول در ۱۷ مارس، جهت گرید تزریقی تا ۱۴۲۵ دلار در هر تن، جهت گرید قالب بادی تا ۱۴۲۰ دلار در هر تن، جهت گرید لوله تا ۱۴۶۰ دلار در هر تن و همچنین جهت گرید فیلم دیدنی و جذاب تا ۱۴۲۰ دلار در هر تن افزایش داده می باشد.
آن تولیدکننده همچنین نرخ های پی او همچنین سی خود را نسبت به ۲۸ مارس (آخرین تغییرات قیمتی آن محصول) جهت گرید k67 تا ۱۰۸۰ دلار در هر تن و همچنین جهت گریدهای خاص تا ۱۱۱۰ دلار در هر تن رسانده می باشد.
تمام قراردادهای فوق با سیستم فروش FCA و همچنین بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده  خواهند بود.

افزایش نرخ های محصولات «Petkim» جهت ماه آوریل در تاریخ ۴ April 2016 | 8:58 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...