خانه » بورس انرژی » صعود دسته جمعی پالایشی ها

صعود دسته جمعی پالایشی ها

صعود دسته جمعی پالایشی ها

|صعود دسته جمعی پالایشی ها از پتروشیمی|

صعود دسته جمعی پالایشی ها

پتروتحلیل- در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس با افزایش ۳۲۴ واحدی به رقم ۷۸ هزار و همچنین ۲۲ واحد رسید. همچنین در بازار فرابورس آیفکس ۸ واحد رشد کرد و همچنین ۸۳۰ واحد شد.

به نقل از «پتروتحلیل»، در معاملات امروز تیم مبهم پالایشی که هفته پیش با شفاف سازی “شبندر” روند نزولی را در پیش گرفته بود مورد اقبال سرمایه گذاران قرار گرفت. بر آن اساس، “شبندر” با حجم معاملات ۲۶ میلیون سهم نزدیک به ۵ قسمت و بخش رشد کرد و همچنین با صف خرید همراه شد.

به دنبال صف خرید لیدر پالایشی ها نمادهای شپنا، شتران، شراز، شبریز و همچنین شاوان نیز با صف خرید مواجه شدند. در بازار فرابورس معاملات ۷ میلیون سهم “شتران” بیشترین تاثیر مثبت را در آن بازار برجای گذاشت. ولی باید توجه داشت در تیم شیمیایی نمادهای شفن و همچنین شپلی با توجه به اعلام دخل و درآمد هر سهم سال شمسی اقتصادی و مالی ۹۵ متوقف شدند.

گفتنی می باشد، مجمع افزایش سرمایه شرکت پلی اکریل ایران در تاریخ ۲۶ اسفند سال شمسی جاری ساعت ۱۰ صبح در اصفهان برگزار خواهد شد. همچنین در آن تیم نمادهای زاگرس، وپترو، شکربن و همچنین شفارا در محدوده مثبت معامله شدند و همچنین نمادهای تاپیکو، پارسان، شیراز، پترول، فارس، شفارس و همچنین شاراک با کاهش نرخ مواجه شدند.

صعود دسته جمعی پالایشی ها در تاریخ ۵ March 2016 | 10:21 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

پالایشی ها منفی شدند

پالایشی ها منفی شدند |پالایشی ها منفی شدند از پتروشیمی| پتروتحلیل-در پایان معاملات امروز شاخص ...