خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » بنزن گران و همچنین سودکاستیک ارزان شد

بنزن گران و همچنین سودکاستیک ارزان شد

بنزن گران و همچنین سودکاستیک ارزان شد

|بنزن گران و همچنین سودکاستیک ارزان شد از پتروشیمی|

بنزن گران و همچنین سودکاستیک ارزان شد

پتروتحلیل- مقایسه نرخ پایه محصولات شیمیایی نشان می دهد که بنزن، SBR ها، آروماتیک سنگین، منواتیلن گلایکول و همچنین استایرن مونومر بیشترین افزایش نرخ را نسبت به دو هفته قبل داشتند.

به به گفته «پتروتحلیل»، بنزن ۹٫۷ قسمت و بخش نسبت به دو هفته قبل رشد نرخ داشته، به آن ترتیب نرخ آن کالا از رقم یک هزار و همچنین ۵۹۹ تومان به یک هزار و همچنین ۷۵۳ تومان رسیده می باشد.

همچنین SBR ها هم بعد از افت قیمتی طولانی مدت در ماههای اخیر، بالاخره روندی افزایشی یافتند، به طوری که گرید ۱۷۱۲، ۹٫۴ قسمت و بخش و همچنین گرید ۱۵۰۲، ۷ قسمت و بخش نسبت به دو هفته قبل گران شدند.

آروماتیک سنگین هم ۱۳۵ تومان، منواتیلن گلایکول ۱۶۲ تومان و همچنین استایرن مونومر هم ۲۵۶ تومان نسبت به دو هفته قبل رشد نرخ داشتند.

در همین حال متانول هم با ۱۵ تومان افزایش نرخ نسبت به دو هفته قبل روبه رو شد، اوره پریل ۱۷ تومان و همچنین اوره گرانول هم ۸ تومان افزایش نرخ داشتند.

کمترین افزایش نرخ نیز نسبت به دو هفته قبل متعلق به نرمال بوتانول با ۱ قسمت و بخش رشد بوده می باشد.

منومر وینیل استات نیز با توجه به آنکه هر دو ماه یک بار نرخ گذاری می می شود، در دو هفته پایانی سال شمسی همچنان با نرخ ۲ هزار و همچنین ۷۸۰تومان عرضه خواهد شد.

با آن حال تعداد محدودیاز محصولات شیمیایی نسبت به دو هفته قبل روندی نزولی داشتند، به طوری که محلول آمونیاک و همچنین کریستال ملامین ۱ قسمت و بخش و همچنین سودکاستیک نیز ۱٫۳ قسمت و بخش افت داشتند.

همچنین  اسیداستیک و همچنین دی اتانول آمین هم نسبت به دو هفته قبل به ترتیب ۱٫۷ و همچنین ۱٫۸ قسمت و بخش کاهش نرخ داشتند.

sh-12esfand

بنزن گران و همچنین سودکاستیک ارزان شد در تاریخ ۷ March 2016 | 8:55 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

01_bcbe849525_WhatsApp-Image-2019-11-01-at-12.35.22.jpeg

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه گذاری صدر تامین و همچنین بازدید از غرفه فولاد اکسین خوزستان

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه ...