خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » اقبال پلی استایرن های انبساطی در دو هفته پایانی سال شمسی

اقبال پلی استایرن های انبساطی در دو هفته پایانی سال شمسی

اقبال پلی استایرن های انبساطی در دو هفته پایانی سال شمسی

|اقبال پلی استایرن های انبساطی در دو هفته پایانی سال شمسی از پتروشیمی|

اقبال پلی استایرن های انبساطی در دو هفته پایانی سال شمسی

پتروتحلیل- مقایسه نرخ پایه محصولات پلیمری در تاریخ ۲ و همچنین ۱۶ اسفندماه نشان می دهد که اکثر پلیمرها روندی افزایشی داشته اند.

به نقل از «پتروتحلیل»، بیشترین افزایش نرخ متعلق به پلی استایرن های انبساطی با ۸٫۴ قسمت و بخش رشد نسبت به دو هفته قبل می باشد. به آن ترتیب پلی استایرن های انبساطی از نرخ ۳ هزار و همچنین ۶۳۹تومان به ۳ هزار و همچنین ۹۴۵ تومان رسیدند، یعنی ۳۰۶ تومان نسبت به دو هفته قبل گران شدند.

در رده بعدی افزایش نرخ، پی او همچنین سی ها گرید ۷۰ با ۱۳۹ تومان و همچنین پی او همچنین سی گرید ۶۵ با ۱۲۶ تومان افزایش نسبت به دو هفته قبل قرار دارند.

همچنین پلی استایرن های مقاوم و همچنین معمولی نیز به ترتیب ۴٫۳ و همچنین ۳٫۴ قسمت و بخش نسبت به دو هفته قبل گران تر شدند.

در همین حال پلی اتیلن های سنگین دورانی و همچنین تزریقی نیز با افزایش ۲٫۸ درصدی روبه رو شدند، به آن ترتیب پلی اتیلن های سنگین دورانی ۹۲ و همچنین پلی اتیلن های سنگین تزریقی ۸۹ تومان نسبت به دو هفته پیش گران تر شدند.

پلی اتیلن های سنگین بادی هم با ۱٫۷ قسمت و بخش، پلی پروپیلن های نساجی با ۱٫۳ و همچنین پلی اتیلن های ترفتالات آمورف و همچنین بطری با ۱٫۲ قسمت و بخش افزایش نسبت به دو هفته قبل روبه رو شدند.

در رده های آخر رشد نرخ محصولات پلیمری نیز پلی اتیلن های سبک خطی، پلی پروپیلن های شیمیایی، پلی اتیلن های سبک فیلم دیدنی و جذاب و همچنین پلی اتیلن های سنگین اکستروژن قرار دارند.

در همین حال پلی اتیلن های ترفتالات نساجی و همچنین سوپربرایت نسبت به دو هفته قبل افت نرخ داشتند، به طوری که هر کدام ۰٫۴ قسمت و بخش ارزان تر شدند.

نرخ دلار نیز در محاسبه نرخ های پایه جهت دو هفته پایانی سال شمسی ۹۴ با ۱ قسمت و بخش افت ۳ هزار و همچنین ۴۵۲ تومان رقم خورد.

pe-12esfand

اقبال پلی استایرن های انبساطی در دو هفته پایانی سال شمسی در تاریخ ۷ March 2016 | 5:02 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان |تعامل فولاد ...