خانه » نفت » افزایش اختلاف نرخ پی او همچنین سی های اتیلنی و همچنین استیلینی

افزایش اختلاف نرخ پی او همچنین سی های اتیلنی و همچنین استیلینی

افزایش اختلاف نرخ پی او همچنین سی های اتیلنی و همچنین استیلینی

|افزایش اختلاف نرخ پی او همچنین سی های اتیلنی و همچنین استیلینی از پتروشیمی|

افزایش اختلاف نرخ پی او همچنین سی های اتیلنی و همچنین استیلینی

پتروتحلیل- در هفته قبل در چین به سبب افزایش نرخ های اتیلن در بازار نقدی، نرخ های پی او همچنین سی اتیلنی روندی ثابت و همچنین رو به رشدی را داشتند، در حالی که نرخ های پی او همچنین سی استیلنی در هفته قبل غالبا بدون تغییر باقی ماندند.

به به گفته «پتروتحلیل»، طبق داده های شاخص نرخ پایگاه تحلیلی ChemObris به سبب افزایش نرخ های پی او همچنین سی اتیلنی اختلاف نرخ ها بین آن آن محصول و همچنین پی او همچنین سی استیلنی نسبت به هفته ماقبل از آن در حدود ۱۵ دلار در هر تن افزایش یافت. نرخ های پی او همچنین سی اتیلنی در بازار داخلی آن کشور شاهد افزایش قیمتی در حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ یوآن (۱۵ تا ۲۳ دلار) در هر تن بود.

یک تولیدکننده پی او همچنین سی اتیلینی اظهار کرده می باشد: «نرخ های پی او همچنین سی در بازار معاملات آتی بورس کالای Dalian در محاسبات هفتگی شاهد کاهش ۳۳۰ یوآنی (۵۱ دلاری) در هر تن بود. با آن وجود افزایش نرخ های اتیلن در بازار آسیا بالا رفتن نرخ های پی او همچنین سی اتیلنی را تقویت کرد. در آن میان ما شاهد تقاضای بهتری در بازار صادراتی نسبت به بازار داخلی بودیم و همچنین در حال حاضر سهمیه محصولات صادراتی خود جهت ماه آوریل را کاملا به فروش رسانده ایم.» داده های نرم افزار نرخ پایگاه تحلیلی ChemObris نشان می دهد که نرخ های اتیلن در بازار نقدی چین (CFR) در هفته قبل ثابت بوده و همچنین همچنان در بالاترین حد خود در ۸ ماه قبل باقی ماندند.

در بازار وارداتی معامله کنندگان به گفته داده اند که به سبب آنکه بسیاری از فروشندگان ترجیح داده اند محموله های خود را به هند بفرستند که تقاضا در آنجا از ابتدای فصل افزایش فروش آن محصول دائما بالا بوده می باشد، مقدار و اندازه و میزان عرضه در بازار چین پایین بوده می باشد. یک معامله کننده گفته می باشد: «ما معتقدیم ممکن می باشد تولیدکنندگان پهناور و بزرگ پی او همچنین سی باتوجه به افزایش قمیت های اتیلن و همچنین تقاضا در هند، نرخ های خود جهت ماه مِی را بالا ببرند.» معامله کننده غیره ای به در جریان بودن فصل تعطیلی کارخانه به منظور فعالیت های حفظ و همچنین نگهداری اشاره کرده و همچنین اظهار داشته می باشد: «ما معتقدیم تعطیلی کارخانه در سرتاسر منطقه موجب بالا ماندن نرخ های پی او همچنین سی جهت یک ماه دیگر خواهد شد.»

پیش بینی می می شود نرخ های پی او همچنین سی پیش از اعلام نرخ های ماه می تغییر چشمگیری نداشته باشند. معامله کنندگان معتقدند که به سبب افزایش تقاضا در هند و همچنین افزایش نرخ های صنایع بالادستی و همچنین همچنین تعطیلی چندین کارخانه، ممکن می باشد فروشندگان اراده و تصمیم راسخ بگیرند نرخ های خود را جهت در بازارهای منطقه ای جهت یک ماه دیگر بالا ببرند. در خبرهای جدید تولید آمده می باشد شرکت Shin-Etsu ژاپن نیت و اراده دارد واحد پی او همچنین سی خود در Kashima را با ظرفیت تولید ۵۵۰ هزار تن در سال شمسی به منظور فعالیت های حفظ و همچنین نگهداری در بازه زمانی مِی و همچنین ژوئن تعطیل نماید.

افزایش اختلاف نرخ پی او همچنین سی های اتیلنی و همچنین استیلینی در تاریخ ۹ April 2016 | 11:45 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...