خانه » بورس انرژی » پالایشی ها در صف فروش

پالایشی ها در صف فروش

پالایشی ها در صف فروش

|پالایشی ها در صف فروش از پتروشیمی|

پالایشی ها در صف فروش

پتروتحلیل- در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس با افت ۱۹۴ واحدی به رقم ۷۷ هزار و همچنین ۵۳۹ واحد رسید. همچنین در بازار فرابورس آیفکس ۹ واحد ارزش خود را از دست داد و همچنین ۸۳۱ واحد شد.

به نقل از «پتروتحلیل»، در بازار امروز شفاف سازی مدیران شرکت پالایش نفت بندرعباس مبنی بر آن که شرکت در حال حاضر برنامه جذاب و جالب و خوب ای جهت افزایش سرمایه در دست اقدام ندارد تاثیر منفی در نمادهای پالایشی برجای گذاشت. بر آن اساس، پالایش نفت بندرعباس تا صف فروش پیش رفت و همچنین با حجم معاملات ۶۱ میلیون سهم، حدود ۲ قسمت و بخش افت کرد.

نماد “شتران” که روزهای قبل بیشترین تاثیر مثبت را بر بازار فرابورس داشت امروز پیش بینی دخل و درآمد هر سهم سال شمسی اقتصادی و مالی ۹۵ را ۳۲۸ ریال اعلام کرد. گفتنی می باشد آن شرکت سود سال شمسی اقتصادی و مالی جاری را ۲۸۲ ریال برآورد کرده بود.

ولی باید توجه داشت “شتران” نیز با صف فروش مواجه شد و همچنین نرخ آن هم بیش از ۴ قسمت و بخش کاهش یافت. نمادهای شاوان، شراز و همچنین شپنا با صف فروش همراه شدند. ولی باید توجه داشت در تیم شیمیایی نماد “فارس” با حمایت سهامدار حقوقی بعد از معامله ۳٫۵ میلیون سهم ۵۶ واحد نماگر بورس را افزایش داد. اکثر نمادهای آن تیم در محدوده منفی معامله شدند. از سویی دیگر ۱۸ میلیون سهم شرکت پتروشیمی فجر در بازه منفی مورد معامله قرار گرفت و همچنین ارزش سهام آن شرکت ۲٫۵ قسمت و بخش افت کرد.

پالایشی ها در صف فروش در تاریخ ۲۹ February 2016 | 8:32 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

پالایشی ها منفی شدند

پالایشی ها منفی شدند |پالایشی ها منفی شدند از پتروشیمی| پتروتحلیل-در پایان معاملات امروز شاخص ...