خانه » نفت » پلی اتیلن سبک در چین از ۱۲۰۰ دلار گذشت

پلی اتیلن سبک در چین از ۱۲۰۰ دلار گذشت

پلی اتیلن سبک در چین از ۱۲۰۰ دلار گذشت

|پلی اتیلن سبک در چین از ۱۲۰۰ دلار گذشت از پتروشیمی|

پلی اتیلن سبک در چین از ۱۲۰۰ دلار گذشت

پتروتحلیل- نرخ پلی اتیلن در جنوب شرق آسیا و همچنین چین در تاریخ ۸ آوریل با افزایش روبه رو شد.

به به گفته «پتروتحلیل»، در آن تاریخ نرخ پلی اتیلن سبک فیلم دیدنی و جذاب در چین در محدوده ۱۱۶۰ تا ۱۲۱۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که نسبت به هفته قبل ۱۰ دلار رشد داشته می باشد.

همچنین در آن روز نرخ پلی اتیلن سبک فیلم دیدنی و جذاب همه منظوره در جنوب شرق آسیا ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ دلار در هر تن سی اف آر و همچنین با گمرکی هم ۱۲۰۰ تا ۱۲۲۰ دلار و همچنین بدون گمرک هم ۱۲۸۰ تا ۱۳۰۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که آن کالا همه منظوره و همچنین با گمرکی ۲۰ دلار و همچنین بدون گمرکی ۳۰ دلار نسبت به هفته قبل گران شده می باشد.

همچنین در آن تاریخ نرخ پلی اتیلن سبک خطی در چین ۱۱۲۰ تا ۱۱۹۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که ۱۰ دلار نسبت به هفته قبل افت داشته می باشد. در جنوب شرق آسیا پلی اتیلن سبک خطی همه منظوره ۱۲۰۰ تا ۱۲۸۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که نسبت به هفته قبل ۲۰ دلار گران شده می باشد. پلی اتیلن سبک خطی با گمرکی هم در جنوب شرق آسیا ۱۲۰۰ تا ۱۲۳۰ و همچنین بدون گمرکی نیز ۱۲۶۰ تا ۱۲۸۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که به ترتیب ۲۰ و همچنین ۱۰ دلار نسبت به هفته قبل رشد داشته می باشد.

در همین حال نرخ پلی اتیلن سنگین فیلم دیدنی و جذاب نیز در چین در محدوده ۱۱۰۰ تا ۱۱۶۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شد که نسبت به هفته قبل ۱۰ دلار رشد کرده می باشد.

در جنوب شرق آسیا، نرخ پلی اتیلن سنگین همه منظوره ۱۱۸۰ تا ۱۲۴۰ دلار در هر تن اعلام شده که ۲۰ دلار گران شده می باشد. پلی اتیلن سنگین فیلم دیدنی و جذاب با گمرکی نیز در جنوب شرق آسیا با ۲۰ دلار افزایش به ۱۱۸۰ تا ۱۲۰۰ دلار در هر تن سی اف آر رسید. همچنین نرخ پلی اتیلن سنگین فیلم دیدنی و جذاب بدون گمرکی نیز در جنوب شرق آسیا ۱۲۳۰ تا ۱۲۴۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که روندی ثابت داشته می باشد.

نرخ پلی اتیلن سنگین تزریقی نیز در چین در محدوده ۱۰۷۰ تا ۱۱۰۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که نسبت به هفته قبل ۲۰ دلار رشد کرده می باشد، نرخ آن کالا به صورت همه منظوره در جنوب شرق آسیا ۱۱۸۰ تا ۱۲۴۰ دلار در هر تن سی اف آر و همچنین با گمرکی ۱۱۸۰ تا ۱۲۰۰ دلار درهر تن سی اف آر به نقل شده که نسبت به هفته قبل ۲۰ دلار رشد کرده می باشد. نرخ آن کالا بدون گمرکی ۱۲۳۰ تا ۱۲۴۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که روندی ثابت داشته می باشد.

در همین حال نرخ پلی اتیلن سنگین بادی هم در چین ۱۱۲۰ تا ۱۱۷۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که نسبت به هفته قبل ۳۰ دلار رشد کرده می باشد. نرخ آن کالا به صورت همه منظوره ۱۱۸۰ تا ۱۲۵۰ و همچنین با گمرکی ۱۱۸۰ تا ۱۲۰۰ دلار در هر تن سی اف آر به نقل شده که ۲۰ دلار گران شده می باشد. نرخ آن کالا بدون گمرکی ۱۲۳۰ تا ۱۲۵۰ دلار در هر تن سی اف آر اعلام شده که روند ثابتی داشته می باشد.

۸۸-۱

 

پلی اتیلن سبک در چین از ۱۲۰۰ دلار گذشت در تاریخ ۱۰ April 2016 | 9:35 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...