خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » رکورد شکنی پلی استایرن ها

رکورد شکنی پلی استایرن ها

رکورد شکنی پلی استایرن ها

|رکورد شکنی پلی استایرن ها از پتروشیمی|

رکورد شکنی پلی استایرن ها

پتروتحلیل- پلی استایرن های معمولی، مقاوم و همچنین انبساطی پتروشیمی تبریز روز قبل از محصولات مورد توجه خریداران بودند.

به به گفته «پتروتحلیل»، رقابت ۴۶ درصدی جهت پلی استایرن مقاوم و همچنین ۲۲ درصدی جهت پلی استایرن معمولی نشان می دهد که همچنان آن کالاها از انحصار در بازار داخل رنج می برند.

بررسی کردن معاملات آن محصولات در هفته قبل و همچنین جاری نشان می دهد که رقابتپلی استایرن مقاوم نسبت به هفته قبل ۲۱ قسمت و بخش و همچنین پلی استایرن معمولی ۱۰٫۵ قسمت و بخش رشد داشته می باشد.

به آن ترتیب پلی استایرن مقاوم که با حجم ۶۰۰ تن عرضه شده بود، ۲۴۴۰ تن تقاضا داشت، نرخ پایه آن کالا ۳ هزار و همچنین ۷۴۸ تومان و همچنین بیشترین وکمترین نرخ خرید آن هم به ترتیب ۵ هزار و همچنین ۶۷۵ و همچنین ۵ هزار و همچنین ۳۰۰ تومان رقم خورد. همچنین پلی استایرن معمولی هم با ۸۰۰ تن عرضه و همچنین ۱۷۲۰ تن تقاضا بر تابلوی بورس ثبت شد، نرخ پایه آن کالا ۳ هزار و همچنین ۶۴۰ تومان و همچنین بیشترین و همچنین کمترین نرخ خرید آن هم ۴ هزار و همچنین ۶۰۹ و همچنین ۴ هزار و همچنین ۴۱۰ تومان رقم خورد.

آن در حالی می باشد که روز دوشنبه در بازار داخل نرخ پلی استایرن مقاوم حدودا ۶ هزار و همچنین ۵۰ تومان بود و همچنین در روز سه شنبه نرخ به ۶ هزار و همچنین ۱۵۰ تومان رسید، به آن ترتیب مصرف کنندگان آن کالا دو انتخاب اکثرا و بیشتر نداشتند، یا محصول مورد مستلزم و نیاز خود را با نرخ ۶۱۵۰ تومان از بازار آزاد تهیه کنند و همچنین یا آنکه جهت خرید با نرخ پایین تر از بازار آزاد و همچنین در حدود ۵ هزار و همچنین ۹۰۰ تومان، به مقدار و اندازه و میزان ۴۴ قسمت و بخش رقابت کنند.

از سوی دیگر بانیار پلیمر و همچنین محب پلیمر نیز عرضه ای نداشتند و همچنین مصرف کنندگان مجبور بودند به تنها انتخاب خود یعنی پتروشیمی تبریز اکتفا کنند. به آن ترتیب پازل بازار پلی استایرن ها به گونه ای چیده شد که امروز نرخ پلی استایرن مقاوم در بازار آزاد تا مرز ۶ هزار و همچنین ۶۰۰ تومان افزایش یافت و همچنین دوباره به ۶ هزار و همچنین ۳۰۰ تومان بازگشت!

به گفته کارشناسان بازار به نظر می رسد در حال حاضر حضور بانیار پلیمر و همچنین محب پلیمر در بازار پلی استایرن و همچنین جهت کنترل تقاضا مستلزم و نیاز می باشد.

در همین حال پلی استایرن های انبساطی هم در روز قبل، با رونق معاملات همراه بودند، به طوری که پلی استایرن های انبساطی ۲۰۰ و همچنین ۴۰۰ بعد از دو هفته غیبت با رقابت از سوی خریداران روبه رو شد، پلی استایرن انبساطی ۲۰۰، ۱۵۰ تن عرضه و همچنین ۴۹۰ تن تقاضا داشت، نرخ پایه آن هم ۳ هزار و همچنین ۶۳۹ تومان و همچنین بیشترین نرخ خرید آن هم هم ۴ هزار و همچنین ۱۳۰ تومان رقم خورد.

پلی استایرن انبساطی ۴۰۰ هم ۱۵۰ تن عرضه و همچنین ۱۹۰ تن تقاضا داشت، نرخ پایه آن کالا ۳ هزار و همچنین ۵۶۷ تومان و همچنین بیشترین نرخ خرید آن هم ۳ هزار و همچنین ۶۸۸ تومان بود. در همین حال پلی استایرن انبساطی ۳۰۰ نیز که به مقدار و اندازه و میزان ۱۰۰ تن عرضه شده بود، ۳۴۰ تن تقاضا داشت، نرخ پایه آن هم ۳ هزار و همچنین ۶۳۹ تومان و همچنین بیشترین نرخ خرید آن هم هم ۳ هزار و همچنین ۹۲۲ تومان بود.

به گفته کارشناسان ، همچنین و علاوه بر بازارسازی بر روی محموله های پلی استایرن معمولی و همچنین مقاوم، روند بازار پلی استایرن های انبساطی نیز صعودی شده می باشد و همچنین از آن رو حجم تقاضا جهت آن محصولات در روز قبل افزایش یافت.

رکورد شکنی پلی استایرن ها در تاریخ ۲ March 2016 | 8:48 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

01_bcbe849525_WhatsApp-Image-2019-11-01-at-12.35.22.jpeg

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه گذاری صدر تامین و همچنین بازدید از غرفه فولاد اکسین خوزستان

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه ...