خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » اقدام جذاب و جالب محیط زیستی کارکنان نفت مسجدسلیمان + عکس

اقدام جذاب و جالب محیط زیستی کارکنان نفت مسجدسلیمان + عکس

اقدام جذاب و جالب محیط زیستی کارکنان نفت مسجدسلیمان + عکس

|اقدام جذاب و جالب محیط زیستی کارکنان نفت مسجدسلیمان + عکس از پتروشیمی|

وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی – ikiair.ir: کارکنان شرکت بهره برداری نفت و همچنین گاز مسجدسلیمان در یک اقدام جذاب و جالب توجه و همچنین در حمایت از محیط زیست منطقه حفاظت شده هفت شهیدان را از وجود زباله پاکسازی کردند.

 در آن اقدام که پیش از ظهر امروز یکشنبه و همچنین با حضور پرسنل مدیریت سرویس ها و خدمات آن شرکت و همچنین مشارکت انجمن های شهروندان و مردم شهر نهاد و همچنین اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مسجدسلیمان صورت گرفت، زباله های رها شده در دل طبیعت که ۱۰۰ کیسه زباله شد، جمع آوری تا به صورت اصولی دفن می شود.
منطقه حفاظت شده هفت شهیدان که از سه راهی جاده مسجدسلیمان – لالی – اهواز شروع و همچنین تا دشت ذیلایی امتداد می یابد یکی از منطقه ها و مناطق زیبای گردشگری شهرستان مسجدسلیمان می باشد و همچنین در فصل فصل برگ ریزان پاییز و همچنین زمستان که با بارش باران طبیعت منطقه جان دوباره ای می گیرد، میزبان گردشگران مسجدسلیمانی و همچنین مسافران شهرهای اطراف می باشد.
آن منطقه در تعطیلات نوروز خصوصا روز سیزدهم فروردین شامل منطقه ها و مناطق پرازدحام و همچنین شلوغی می باشد که گردشگران جهت تفریح انتخاب می کنند ولی متاسفانه زباله های بسیاری شامل مواد پلاستیکی و همچنین ظروف یک بار مصرف که جهت طبیعت خیلی زیاد آسیب رسان خواهند بود و همچنین دیر تجزیه می گردند با بی توجهی گردشگران در دامان طبیعت رها می شوند تا چهره زیبای منطقه کریه و همچنین نا زیبا می شود.
کارکنان شرکت بهره برداری نفت و همچنین گاز مسجدسلیمان سال شمسی های قبل نیز با اتمام تعطیلات نوروزی با حضور در طبیعت و همچنین منطقه ها و مناطق حفاظت شده ضمن جمع آوری زباله های رها شده گردشگران علاقمندی خود را محیط زیست نشان داده و همچنین ثابت کرده اند.

وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

اقدام جذاب و جالب محیط زیستی کارکنان نفت مسجدسلیمان + عکس در تاریخ ۱۱ April 2016 | 10:53 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

01_bcbe849525_WhatsApp-Image-2019-11-01-at-12.35.22.jpeg

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه گذاری صدر تامین و همچنین بازدید از غرفه فولاد اکسین خوزستان

حضور مهندس یزدانی دست یار وزیر صنعت معدن و همچنین تجارت در پاویون شرکت سرمایه ...