خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » ریزش نرخ «پی او همچنین سی» متاثر از افزایش عرضه ها

ریزش نرخ «پی او همچنین سی» متاثر از افزایش عرضه ها

ریزش نرخ «پی او همچنین سی» متاثر از افزایش عرضه ها

|ریزش نرخ «پی او همچنین سی» متاثر از افزایش عرضه ها از پتروشیمی|

ریزش نرخ «پی او همچنین سی» متاثر از افزایش عرضه ها

پتروتحلیل- امروز معاملات پی او همچنین سی در حالی انجام شد که بعد از التهابات هفته قبل، حجم عرضه ها ۳ هزارتن افزایش یافت.

به به گفته «پتروتحلیل» و همچنین به گفته جواد موسوی، مدیرکالایی کارگزاری اطمینان سهم در معاملات امروز پتروشیمی های تولید کننده پی او همچنین سی دو اقدام خیلی زیاد مثبت انجام دادند در درجه اول افزایش حجم عرضه ها و همچنین در درجه دوم تقسیم تناژ قابل عرضه خود به دو قسمت بود که مخصوصا در مورد عرضه پتروشیمی غدیر از ساخته یا ایجاد انحصار توسط یک فرد یا شخص جلوگیری می کند و همچنین در بدترین حالت محموله عرضه شده بین ۶ فرد یا شخص تقسیم خواهد شد.

او همچنین در ادامه افزود: به آن ترتیب نرخ معامله پی او همچنین سی، امروز در بورس کالا بیش از ۲۰۰ تومان کاهش نرخ یافت و همچنین آن در حالی می باشد که نرخ آن محصول در بازارهای آسیایی بدون تغییر بود.

در همین حال پی او همچنین سی پتروشیمی غدیر هفته قبل بیشترین افزایش نرخ را نسبت به رقبای خود تجربه کرد. جهت پی او همچنین سی غدیر نرخ هایی بین ۳۰۴۵ تا ۳۳۳۷ تومان به ثبت رسید و همچنین به روش میانگین  آن پتروشیمی موفق شد پی او همچنین سی خود را با ۹۱۵ دلار به صورت تحویل در درب کارخانه به فروش برساند.

همچنین پتروشیمی بندر امام و پیشوا نیز با وجود عرضه به صورت سلف ۱۵ روزه با اقبال بازاریان مواجه شد و همچنین خریداران جهت خرید پی او همچنین سی بندرامام ۲۸۲۱ تا ۳۰۲۰ تومان را ثبت کردند و همچنین آن پتروشیمی هم موفق شد کالای خود را با نرخ ۸۴۵ دلار به فروش برساند.

در همین حال پتروشیمی اروند نیز توانسته بود به روش میانگین هر کیلو پی او همچنین سی را به نرخ ۲۷۴۲ تومان به فروش رساند. یعنی آن مجتمع نیز موفق شد هر تن پی او همچنین سی را با نرخ ۷۸۳ دلار در بورس کالای ایران به فروش برساند و همچنین آن در حالی بود که آن مجتمع در هفته قبل موفق شده بود کالای خود را هر تن ۸۳۴ تا ۸۵۰ دلار به فروش برساند.

به عقیده کارشناسان بازار، مقابله با کدهای معاف از مالیات ارزش افزوده توسط آن پتروشیمی در آن کاهش نرخ نسبت به رقبا بی تاثیر نبوده می باشد.

به گفته مدیرکالایی کارگزاری اطمینان سهم؛ در معاملات امروز نباید نقش عدم کشش کافی بازار ایران را نادیده گرفت. بازار مصرف نهایی ایران همچنان از رکود رنج می برد و همچنین در کنار خرابی اوضاع صادرات صنایع تکمیلی عوامل غیره ای زیرا و به درستی که رکود شدید صنعت ساخت و همچنین ساز کشور و همچنین کمبود نقدینگی تولیدکنندگان واقعی باعث ضعف شدید مصرف نهایی در بازار داخلی شده می باشد و همچنین بازار کشش کافی جهت پذیرفتن نرخ های بالاتر را در زمان فعلی ندارد.

ریزش نرخ «پی او همچنین سی» متاثر از افزایش عرضه ها در تاریخ ۱۳ April 2016 | 12:01 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر

تقدیر امام و پیشوا جمعه بندر امام و پیشوا خمینی از عملکرد مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر ...