خانه » بورس انرژی » صعود دسته جمعی فرآورده های نفتی

صعود دسته جمعی فرآورده های نفتی

صعود دسته جمعی فرآورده های نفتی

|صعود دسته جمعی فرآورده های نفتی از پتروشیمی|

صعود دسته جمعی فرآورده های نفتی

پتروتحلیل- در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس با افزایش ۳۸۸ واحدی به رقم ۷۸ هزار و همچنین ۲۲۸ واحد رسید. همچنین در بازار فرابورس آیفکس ۹ واحد رشد کرد و همچنین ۸۳۹ واحد شد.

به نقل از «پتروتحلیل»، طی معاملات روز جاری روند صعودی سهام شرکت های تیم فراورده های نفتی تاثیر مثبت قابل توجهی بر کل بازار برجای گذاشت. بر آن اساس، “شبندر” با معامله ۱۰ میلیون سهم و همچنین “شپنا” بعد از معامله  ۲۳ میلیون سهم نزدیک به ۵ قسمت و بخش رشد کردند که طی آن معاملات شاخص کل بورس توانسته بود ۱۴۰ واحد افزایش یابد.

نمادهای ونفت، شاوان، شتران، شراز بیش از ۴ قسمت و بخش رشد کردند و همچنین با صف خرید بازار امروز را پشت سرگذاشتند. نمادهای شبهرن، شسپا و همچنین شرانل نیز در محدوده مثبت معامله شدند. ولی باید توجه داشت در تیم شیمیایی “پترول” باز هم مورد اقبال سرمایه گذاران قرار گرفت و همچنین با معامله ۹۷ میلیون سهم ۲٫۷ قسمت و بخش صعود کرد.

نمادهای شخارگ، وپترو، شیراز و همچنین شفارس با جهش قیمتی مواجه شدند. از سویی دیگر پتروشیمی فجر که تا به امروز ۳۵ قسمت و بخش رشد را تجربه کرده می باشد چهارشنبه هفته جاری مجمع فوق العاده به منظور انتخاب هیات مدیره برگزار می کند.

صعود دسته جمعی فرآورده های نفتی در تاریخ ۲۷ February 2016 | 8:43 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

پالایشی ها منفی شدند

پالایشی ها منفی شدند |پالایشی ها منفی شدند از پتروشیمی| پتروتحلیل-در پایان معاملات امروز شاخص ...