خانه » نفت » موارد و نکات برجسته بازار پلیمر چین

موارد و نکات برجسته بازار پلیمر چین

موارد و نکات برجسته بازار پلیمر چین

|موارد و نکات برجسته بازار پلیمر چین از پتروشیمی|

موارد و نکات برجسته بازار پلیمر چین

پتروتحلیل- نرخ پلی اتیلن در ھفته قبل جهت تمامی گریدھا در بازار چین ، ۱۰ الی ۲۰ دلار افزایش یافت. موارد و نکات برجسته بازار چین عبارتند از : ۱)افزایش پیشنھادات محصولات وارداتی در پس نتیجه آن می شود که کاھش مقدار و اندازه و میزان عرضه ۲) پایین بودن حجم معاملات با توجه به تمایل خرید ضعیف ۳)دورنمای راکد بازار به علت مخالفت خریداران نسبت به افزایش نرخ ھا

SHUTDOWN ھای متوالی و همچنین در پس نتیجه آن می شود که کاھش مقدار و اندازه و میزان محصولات بعضی از تولید کنندگان خاور میانه و همچنین آسیای جنوب شرقی ،منجر به کاھش حجم محموله ھای وارداتی ماه آوریل گردید و همچنین آن امر در حمایت نرخ ھای ھفته قبل نقش بسزایی داشت. در چنین شرایطی و همچنین ھم راستا با بالا بردن نرخ ھای بعضی از فروشندگان داخلی بازار،اکثر توزیع کنندگان اقدام به بالا بردن پیشنھادات خود نمودند.

اگرچه حجم معاملات با توجه به پایین بودن تمایل خرید ،اندک بود.دور نمای بازار مثبت نمی باشد. علت اصلی آن امر مرتبط به مقاومت خریداران نسبت به افزایش نرخ ھا و همچنین ھمچنین انتظار بھبود و همچنین بالا رفتن شرایط عرضه،بعد از استارت و همچنین در سرویس قرار گرفتن واحد ھای تولیدی در ماه آوریل عنوان می گردد.به عقیده فعالان بازار نرخ ھا در ھفته ھای آتی روند نزولی خواھند داشت.

موارد و نکات برجسته بازار پلیمر چین در تاریخ ۱۳ April 2016 | 2:43 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران

نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران |نرخ های قابل رقابت پلی استایرن ایران از ...