خانه » بورس انرژی » پالایشی ها خلاف جهت بازار

پالایشی ها خلاف جهت بازار

پالایشی ها خلاف جهت بازار

|پالایشی ها خلاف جهت بازار از پتروشیمی|

پالایشی ها خلاف جهت بازار

پتروتحلیل- در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس تهران با افزایش ۱۱۶ واحد به رقم ۷۷ هزار و همچنین ۷۰۷ واحد رسید. همچنین در بازار فرابورس آیفکس تنها یک واحد رشد کرد و همچنین ۸۲۸ واحد شد.

به نقل از «پتروتحلیل»، در بازار امروز روند صعودی پالایشی ها در مقابل روند نزولی اکثر نمادها در صنایع متنوع و گوناگون و مختلف خودنمایی می کرد. بر آن اساس، در پالایش نفت بندرعباس نزدیک به ۴۰ میلیون سهم مورد معامله قرار گرفت و همچنین سهام آن پالایشی ۴٫۵ قسمت و بخش رشد کرد.

در پالایش نفت اصفهان ۴۱ میلیون سهم جابجا شد و همچنین ارزش سهام آن پالایشی ۴ قسمت و بخش دیگر افزایش یافت. شراز، شبریز و همچنین شاوان بیشترین افزایش نرخ را تجربه کردند. نمادهای ونفت، شبهرن، شسپا و همچنین شنفت در محدوده مثبت معامله شدند.

در پایان معاملات امروز نفت پارس به منظور نمایش مجمع افزایش سرمایه متوقف شد. ولی باید توجه داشت در تیم شیمیایی، در نماد پترول ۴۷ میلیون سهم مورد معامله قرار گرفت و همچنین با رشد ۴٫۷ درصدی با صف خرید بازار امروز را پشت سرگذاشت. نمادهای فارس، جم، وپترو، تاپیکو و همچنین شفارس مثبت بودند. شرکت پتروشیمی آبادان با توجه به اعلام تعدیل دخل و درآمد هر سهم متوقف شد. در پتروشیمی فجر که تا امروز ۲۰ قسمت و بخش سود نصیب سهامداران خود کرده می باشد، ۲۳ میلیون سهم معامله شد و همچنین همچنان با صف خرید ۲۳۰ میلیون پرتقاضا ترین شرکت باقی ماند.

پالایشی ها خلاف جهت بازار در تاریخ ۲۳ February 2016 | 11:05 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

پالایشی ها منفی شدند

پالایشی ها منفی شدند |پالایشی ها منفی شدند از پتروشیمی| پتروتحلیل-در پایان معاملات امروز شاخص ...