خانه » مقالات » چرا همسرم نسبت به من سرد شده است؟!!

چرا همسرم نسبت به من سرد شده است؟!!

آموزش رابطه جنسی

بی میلی در رابطه جنسی بین همسران یکی از دلایل اصلی اختلاف های جنسی است. چنانچه همسر شما هفته‌ هاست که در مقایسه با قبل رابطه جنسی اش کم شده است نمی‌توانید برای آن دلیل ی بیابید، با ما همراه شوید.

جهت چه همسرم در رابطه جنسی اش سرد و بی میل شده است؟

هفته‌هاست که در مقایسه با قبل رابطه جنسی شما با همسرتان کم شده است نمی‌توانید برای آن ی بیابید. بی‌میلی جنسی در زنان دلایل گوناگونی دارد که گاهي از آنها را با مرور می‌کنیم.

عدم لذت از رابطه جنسی

زمانی که مردان در رابطه جنسی ارزش ی به پیش زمینه‌ها نمی‌دهند، زنان هم لذتی از رابطه نمی‌برند و به مرور زمان نسبت به این موضوع سرد می‌شوند. با کیفیت ترین کار تحریک زنان آماده‌سازی آن‌ها جهت رابطه جنسی لذت‌بخش است.

عدم علاقه

شاید از نظر ظاهری دیگر مورد علاقه همسرتان نیستید . این موضوع بویژه زمانی رخ می‌دهد که مردان اول ازدواج ورزشکار یا خیلی خوش تیپ بوده‌اند بعد روند رو به عکس جالب را می‌پیمایند. تغییر ظاهر گاه میل جنسی را در زنان از بین می‌برد.

سرگرم شدن با مسایل دیگر

میل جنسی در زنان مفرق از مردان است. گاهي وقتها علاقه به موسیقی یا هنر گاه کار تذکر زنان را معطوف به می‌کند جایگزین لذت جنسی می‌شود.

چنانچه می خواهید بیشتر بدانید : غذاهایی برای داشتن رابطه جنسی بهتر

حس عدم زیبا یی

برای آنکه زنی میل به رابطه جنسی داشته باشد بایستی حس زیبا یی نماید . زنی که خود به دلیل داشتن اضافه وزن یا اسکار نازیبا می‌داند اعتماد به نفس ندارد و به همین دلیل میل جنسی‌اش از بین می‌رود.

اضطراب

کار و خانواده منبع اضطراب جهت زنان هستند . میل جنسی در زنان برخلاف مردان خیلی وابسته به وضعیت روحی‌شان است. زنان جهت لذت بردن از رابطه جنسی بایستی روحی آرام داشته باشند.

بارداری

میل جنسی زنان در طول بارداری بعد از آن کم می‌شود. دلیل این مورد نه تنها توجه بیشتر به نوزاد خستگی ناشی از رسیدگی به اوست بلکه افزایش وزن ناشی از بارداری جراحات ناشی از زایمان سبب کاهش اعتماد به نفس در خانم می‌شود که اما با گذر زمان رفع خواهد شد.

چنانچه می خواهید بیشتر بدانید : چه تعداد رابطه جنسی در هفته طبیعی است؟

از بین رفتن انگیزه

گاهي از زنان در کل سرد مزاج هستند و قصدشان از برقراری رابطه جنسی فقط بچه‌دار شدن یا رفیق داشته شدن است. وقتی این انگیزه‌ها رفع شد میل به رابطه هم از بین می‌رود.

روزمرگی

گاه رابطه جنسی برای زنان دچار روزمرگی می‌شود این مساله سبب سرد شدن کنار گرفتن زنان از رابطه خواهد شد. تغییرات جذاب در رابطه می‌تواند سبب اشتیاق مجدد بانوان به رابطه جنسی شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد

چگونه تکنولوژی در دوره رکود به کمک بازار املاک ایران آمد همان‌طور که بار‌ها در ...